Adidas Originals Rok Koguta

Ważne wydarzenia i okazje bardzo często inspirują marki sportowe. Nie dziwi więc, że Chiński Nowy Rok stał się początkiem nowej kolekcji adidasa. Jak przedstawiają się buty z linii Rok Koguta?

Klasyczne i designerskie

Zaledwie jeden dzień w sprzedaży dostępne są buty inspirowane Chinami, tamtejszą kulturą oraz słynną grą Mahjong. I choć można spodziewać się ogromnego zdziwienia, te modele należą raczej do klasyków, których wygląd wzbogaciły małe, ale bardzo efektowne detale. Wyhaftowany na zapiętkach kogut symbolizuje rozpoczęcie Chińskiego Roku Koguta i nadaje modelom naprawdę wyjątkowego wyglądu. Każdy z pięciu butów wykonany jest z wysokogatunkowej skóry. Kolor dominujący to czerń, jednak znalazło się miejsce również dla jednej pary w beżu. 5 kultowych sylwetek adidasa w nowej, bardzo odświętnej odsłonie. Naprawdę trudno im się oprzeć!

Co w ofercie?

Nową interpretację zyskały najbardziej charakterystyczne, a zarazem najchętniej kupowane buty adidasa. Wśród nich znalazły się:

-adidas EQT, zwane inaczej adidas Equipment. Buty, które do sprzedaży weszły na początku lat dziewięćdziesiątych i zrewolucjonizowały świat sneakersów. Dziś ponownie właśnie na nie stawia niemiecka marka!

-adidas Superstar, kultowy model z lat osiemdziesiątych, który mimo upływu lat cieszy się ogromną popularnością w każdej możliwej wersji kolorystycznej i wzorzystej.

-adidas Superstar Slip-on, czyli model Superstar w wersji bez sznurówek. Proste, minimalistyczne i nawiązujące krojem do ulubionych butów gwiazd i trendsetterów.

-adidas Stan Smith, świetnie znane buty tenisowe, które zdobyły status lifestylowych. Proste i subtelne, dzięki czemu idealnie dopasowują się również do eleganckich stylizacji.

-adidas Tubular Radial – najbardziej nowoczesne z całej piątki. Mają charakterystyczny krój, który wzbogacono w kolekcji i efektowny haft, dzięki czemu powstał interesujący miks modernizmu z folklorem.

Wszystkie buty z kolekcji adidas Originals Rok Koguta prezentują się naprawdę fantastycznie i zdecydowanie są gratką dla kolekcjonerów! Dostępne w wybranych punktach sprzedaży i online.

Fot.: http://sneakernews.com/2017/02/08/adidas-originals-year-rooster-pack-eqt-support-ultra-stan-smith-superstar/

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *