Nike Air Force 1 Ultra Flyknit Mid – Black/Black-White

Projektanci z oregońskiego koncernu zdecydowali się na odświeżenie kultowego modelu z 1982 roku – Air Force 1. Wykorzystali do tego swoje najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu udało im się wprowadzić na rynek całkiem nowe oblicze jednego z najsłynniejszych kicksów w historii sportowego obuwia. Teraz do sklepów trafiło kolejne wydanie odmłodzonej sylwetki w kolorystyce Black/Black-White. Mało kolorów, […]

Nike Air Force 1 Emoji, czyli Commes des Garcons dla Nike

Słynni projektanci high fashion coraz częściej inspirują się modą sportową, czego efekty widzimy nie tylko na wybiegach, ale też w ciekawych kolaboracjach. Marka Nike tym razem zaskoczyła nas nowym modelem Air Force 1, który powstał we współpracy z Commes des Garcons. Czytaj więcej o Nike Air Force 1 Emoji, czyli Commes des Garcons dla Nike

Nike SF AF-1 „Golden Beige”

Ostatnio wyraźnie można zauważyć, że Nike nie zapomina o przedstawicielkach płci pięknej. Tej jesieni miało już miejsce kilka premier przyjemnych dla oka modeli, przeznaczonych dla kobiet. W listopadzie panie mogły mieć prawdziwy powód do radości, ponieważ na sklepowych półkach pojawiły się buty Nike SF AF-1 w kolorystyce Golden Beige. Czytaj więcej o Nike SF AF-1 „Golden Beige”

Złote Air Force na olimpiadę

Igrzyska Olimpijskie w Rio to świetna okazja do zaprojektowania kilku wyjątkowych modeli butów sportowych. Swoje propozycje przedstawił między innymi adidas, dodając do Ultra Boost pięty w kolorach medali. Nie można jednak zaprzeczyć faktom – w olimpijskich modelach sneakersów specjalistą jest marka Nike. Ich buty w tradycyjnych kolorach amerykańskich będą noszone przez sportowców reprezentujących USA podczas Olimpiady. Tego lata do sklepów trafi też nowa wersja Air Force 1.

Czytaj więcej o Złote Air Force na olimpiadę

Limitowana kolekcja Liberty London X Nike

Nowy rok przynosi ze sobą kolejną odsłonę współpracy marek Liberty London i Nike Sportswear. Fani marki na pewno wiedzą, że to nie pierwszy raz, kiedy te dwie ekipy spotykają się przy wspólnym projekcie. I tym razem kolekcja zachwyca wysokiej jakości materiałami i bardzo ciekawymi wzorami. Poznajcie „Cameo”, jej premiera planowana jest na 19 stycznia.
Czytaj więcej o Limitowana kolekcja Liberty London X Nike