Nike M2k tekno czarne

Klasyczne i nowoczesne sneakersy – Nike M2K Tekno

Królują już od kilku sezonów. Nike M2K Tekno to jedne z najpopularniejszych obecnie sneakersów: doskonały mix trendu na dad shoes i nowoczesnych rozwiązań. To także przykład na to, jak inspiracje kultowymi modelami marki można połączyć z najnowszymi tendencjami w modzie. Przeczytaj o tych niezwykłych sneakersach i sprawdź, jaki look możesz o nie uzupełnić.

Nike M2K Tekno – model inspirowany prawdziwymi klasykami

Od podeszwy przypominającej gofry, przez technologię Air, aż po Cortezy, w których biegł Forrest Gump – marka Nike od lat zwraca uwagę niekonwencjonalnymi rozwiązaniami i unikatowym wzornictwem. Podobnie było z butami Monarch. Ich projekt stanowił odpowiedź na braki w portfolio brandu. Projektanci szukali rozwiązania, które sprawdzi się na co dzień. Lifestyle’owych butów, uzupełnionych o technologię gwarantującą pełen komfort.

Popularne sneakersy Nike Monarch były jedną z inspiracji do stworzenia modelu M2K Tekno. Jego premiera miała miejsce w 2018 roku. Damskie sneakersy Nike nawiązywały do bryły modelu Monarch, zostały jednak uzupełnione o wyrazistą podeszwę. Już w pierwszych dniach po premierze stały się hitem, doskonale wpisującym się w panujące trendy.Buty, które wybrałby Twój tataDad shoes to sneakersy, które cieszą się ogromną popularnością już od kilku sezonów. Co je wyróżnia? Przede wszystkim nawiązania do retro modeli. To jednak nie wszystko. Do ich znaków rozpoznawczych należą także przeskalowana podeszwa i nietypowa stylistyka. Dla wielu to właśnie ona świadczy o ich atrakcyjności.

Najsłynniejszymi sneakersami, które doskonale ilustrują ten trend, są Triple S sygnowane logo marki Balenciaga. To jedne z najbardziej pożądanych butów na świecie, a ich popularność nie przemija od wielu sezonów. Patrząc na bryłę butów Nike, na pewno znajdziesz w nich cechy, które świadczą o tym, że wpisują się one w ten styl.

Nike M2 Tekno – jaki kolor wybrać?

Wraz z upływem czasu na rynku pojawiły się nowe wersje butów Nike M2K Tekno. Ten popularny model sneakersów sygnowanych słynną łyżwą stał się dostępny także dla mężczyzn.

Kolekcja zawiera różne wersje kolorystyczne. Od minimalistycznych modeli zachowanych w bieli, kontrastowego zestawienia z czerwienią, aż po metaliczne akcenty czy mocniejsze barwy. Także ich dobór jest świetnym dowodem na to, że buty Nike M2K Tekno łączą w sobie klasykę i nowoczesność.

Do czego nosić Nike M2K Tekno?

Uniwersalny, choć modny charakter tych butów sprawia, że nie musisz się martwić, do czego je założyć. By pozostać w zgodzie z najnowszymi trendami, możesz uzupełnić nimi luźny look z boyfriendami i T-shirtem, wkomponować je w stylizację z krótką spódnicą, a nawet zestawić z sukienką. Będą wyglądały dobrze zarówno z tą obcisłą, jak i wersją oversize.

Poszukaj stylizacji gwiazd i sprawdź, jak noszą te sneakersy influencerki. Nie bój się odważnych połączeń. Przekonaj się, że Nike M2K Tekno to rozwiązanie, które jest idealnym przykładem tego, jak w udany sposób łączyć klasykę i nowoczesność.

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *