Adidas Superstar Boost

Jeśli spytasz sneakerheada o symbol marki , to poza trzema paskami z pewnością wskaże na Superstary. Te buty przez kilka dekad budowały sobie status ikony. Dziś, mimo upływu ponad czterdziestu lat od momentu debiutu na rynku, wciąż są modne. A marka właśnie stworzyła ich najnowszą interpretację na podeszwie boost!

Kultowe buty z historią

Tradycja Superstarów trwa nieprzerwanie od lat siedemdziesiątych. Te charakterystyczne, płaskie buty z czubkiem układającym się w kształt muszelki zrobiły furorę najpierw wśród koszykarzy, a następnie w modzie ulicznej. Lansowali je hip-hopowcy, szczególnie ci z zespołu RUN D.M.C, którzy stworzyli o nich piosenkę! Superstary cieszą się ogromną popularnością ze względu na bardzo efektowny design, ale także praktyczność i funkcjonalność. Cholewka z wysokogatunkowej skóry jest odporna na każde warunki pogodowe. Możesz nosić je niezależnie od pory roku. Przy ich pomocy stworzysz niepowtarzalne stylizacje w miejskim stylu.

Gdzie stare spotyka się z nowym

Adidas jest mistrzem w odświeżaniu starych, dobrze znanych modeli butów. Dowodem na to są wciąż utrzymujące się na szczycie adidas Stan Smith, czy . Sukces ten jednak nie mógłby mieć miejsca, gdyby nie udoskonalenia, które wprowadza marka w swoje sprawdzone modele butów. Czym tym razem zaskoczą nas projektanci?

Adidas Boost

Dziewiątego lutego do sprzedaży na całym świecie weszły nowe Superstary, których podeszwa opiera się na jednym z najnowszych, a zarazem największych osiągnięć niemieckiego koncernu – piance . Ta specyficzna technologia, która powstała we współpracy z amerykańską firmą z przemysłu chemicznego, stosowana jest przez markę między innymi przy projektach butów biegowych czy niezwykle popularnych adidas NMD. To nie tylko gwarancja wygody i świetnej amortyzacji, której do tej pory brakowało Superstarom, ale też ciekawy akcent designerski.

Najnowszy model adidasa dostępny jest w tradycyjnych wersjach kolorystycznych biało-czarnej i czarno-białej, ale niebawem pojawią się także w wariancie metalicznym. Czy adidas właśnie napisał kolejny przepis na wielki hit?

Fot.: http://sneakernews.com/2017/02/03/adidas-superstar-boost-release-date/

Adidas Superstar Boost
5 (100%) 1 vote

Spodobał Ci się nasz artykuł?

Post Author: MBwriter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *