Złote Air Force na olimpiadę

Igrzyska Olimpijskie w Rio to świetna okazja do zaprojektowania kilku wyjątkowych modeli butów sportowych. Swoje propozycje przedstawił między innymi adidas, dodając do Ultra Boost pięty w kolorach medali. Nie można jednak zaprzeczyć faktom – w olimpijskich modelach sneakersów specjalistą jest marka Nike. Ich buty w tradycyjnych kolorach amerykańskich będą noszone przez sportowców reprezentujących USA podczas Olimpiady. Tego lata do sklepów trafi też nowa wersja Air Force 1.

Zlote-Air-Force-1-na-olimpiade

Złoto nie tylko w Rio

Złoty kolor jest tym najbardziej upragnionym jeśli chodzi o Igrzyska Olimpijskie. Budzi też pozytywne skojarzenia w codziennym życiu – bogactwo, szlachetność, zwycięstwo. Nic więc dziwnego, że właśnie w złocie utopiono Air Force 1. Ten opis bynajmniej nie jest metaforą, bo buty wyglądają dokładnie tak, jakbyśmy odlali je w metalu szlachetnym. I właśnie taki design czyni je wyjątkowymi.

Zlote-Air-Force-1-na-olimpiade-2

Perfekcja wykonania

Jak zawsze w Nike buty poza pięknym wyglądem, odznaczają się świetnym wykonaniem. Wysokogatunkowa, perforowana skóra, z której zostały uszyte, sprawia, że produkt wygląda na coś ekskluzywnego i rzeczywiście nim jest. Projektanci zadbali o spójność kolorystyczną. Złoto na cholewce, na języku i sznurówkach wzbogacone zostało o małe, kontrastowe dodatki bieli, które zdobią piętę i podeszwę buta.

Zlote-Air-Force-1-na-olimpiade-3

Jeśli marzycie o czymś naprawdę unikalnym z okazji Igrzysk Olimpijskich, to ten model z pewnością sprosta tym oczekiwaniom. Jego stylistyka w połączeniu z klasyczną formą Air Force 1 sprawią, że z dumą będziemy nosić nasze złotka! Cena przy premierze to 100 dolarów.

fot. http://www.kicksonfire.com/nike-air-force-1-low-metallic-gold/

Różne modele Air Forców do kupienia na: https://galeriamarek.pl/filtr/nike-air-force-1/

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *