Damskie Puma Suede Heart Magenta Grey

Puma Suede Heart hitem wiosny 2017

Ze wszystkich sportowych marek to właśnie niemiecki koncern Puma najbardziej rozwinął się pod kątem wysokiej mody. Najpierw Rihanna, później Cara Delevigne. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Puma Suede Heart – najnowszy wypust marki z pewnością powtórzą sukces Creepersów!

Siła kolaboracji

Na temat współpracy znanych brandów sportowych z ludźmi ze świata mody i show biznesu można by mówić wiele. Adidas od lat może poszczycić się swoimi wyczynami z Ritą Orą, Pharellem Williamsem czy – co najważniejsze Stellą McCartney. Jednak to nie o tych kolaboracjach mówiło się w branży najwięcej. Całe zainteresowanie ostatnich kilku sezonów zebrała bowiem Rihanna, która stworzyła swoje kolekcje Fenty dla Pumy. Było modowo, ekstrawagancko, jednak wciąż sportowo i wygodnie. I choć w przypadku butów Suede Heart nie ma mowy o projektancie z zewnątrz marki, nie sposób nie zauważyć, że wcześniejsza kolaboracja mocno odcisnęła swoje piętno na filozofii i estetyce Pumy.

Puma Suede – idealna baza do tworzenia małych dzieł sztuki

Poprzednim sezonem Pumy zdecydowanie rządziły Creepersy – zaprojektowane przez Rihannę płaskie buty z zamszu na karbowanej podeszwie. Tej wiosny przekażą pałeczkę nowej interpretacji jednego z najbardziej klasycznych modeli niemieckiej marki, a mianowicie Puma Suede. Te minimalistyczne w formie, proste sneakery stanowią idealną bazę do tworzenia naprawdę wymyślnych wariacji na ich temat. Jak dotąd jednak widzieliśmy je w wersji standardowej, często w pastelowych kolorach. Co się zmieni w zbliżającym się sezonie wiosennym?

Puma Suede Heart – stracisz dla nich serce

Świat mody podbiła reklama ze słynną top modelką Carą Delevigne, która ma na sobie buty z charakterystyczną, szeroką, aksamitną wstążką. To nic innego, jak Puma Suede Heart – najnowszy wypust marki, który zdecydowanie ma szansę zdobyć status hitu wiosny 2017. Na początku dostępne były w trzech kolorach – magenta, jasny szary oraz czerń. Jednak firma bardzo szybko zaskoczyła nas przepiękną paczką letnich barw, w których znajdziemy Aruba Blue, który rzeczywiście przypomina kolor egzotycznych wód, przeuroczy Prism Pink oraz energetyzujący Soft Fluo Yellow. Marka pomysł satynowych kokardek zamiast sznurówek wykorzystała również w innych modelach m.in. Puma Vikky czy Basket Classic.

Buty Suede Heart dopiero pojawiły się w świecie mody sportowej, ale wystarczy na nie spojrzeć, by dojść do wniosku, że naprawdę mocno namieszają w sezonie wiosennym! Nieprzeciętny design i genialne wykończenia podbiją nie jedno kobiece serce!

Fot.: http://cdn.sidewalkhustle.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2017/02/carasuedereset2.jpg, https://hypebae.com/2017/1/puma-suede-heart-satin-magenta-grey.

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *