pharrell-williams

Pharell Williams dla adidas

Już od trzech lat cały świat nuci jego „Happy”, a on sukcesywnie uszczęśliwia fanów nie tylko nowymi utworami muzycznymi, ale także ubraniami sportowymi i obuwiem. Pharell Williams tworzy we współpracy z marką adidas rzeczy unikalne, kolorowe, które z marszu stają się czymś bardzo pożądanym w świecie mody. Ostatnio świat obiegła wiadomość o ich najnowszym projekcie, tym razem poza zabawą i modą, pojawił się ważny komunikat społeczny.

pharrell-williams-dla-adidas

Human Race

Mają charakterystyczny, intensywnie żółty kolor. Należą do rodziny adidas NMD, więc są nieziemsko wygodne i sprostają Twoim oczekiwaniom nawet podczas najdłuższych, miejskich wędrówek. Ich podeszwa została zaprojektowana zgodnie z technologią BOOST, więc z pewnością są bardzo wytrzymałe i świetnie amortyzują. Jednak poza nazwiskiem znanego muzyka mają coś jeszcze – przesłanie. Na gładkiej żółtej cholewce widnieje duży, czarny napis: Human Race. Również nazwa tego modelu nawiązuje do komunikatu, który Pharell Williams chce przekazać światu – Nomad Hu. Globalnej marce i muzykowi, który podróżuje po całym świecie ze swoją twórczością, przyświecała wspólna idea zjednoczenia wszystkich ludzkich ras w imię miłości.

pharrell-williams-dla-adidas-2

Ponad podziałami

W świetle aktualnych wydarzeń postulat równości ras jest niezwykle ważny. Marka zadbała nie tylko o sam wygląd obuwia, ale też otoczkę, która wzmacnia przekaz. Na reklamie tych sneakersów buty trzymane są przez czarnoskóre dłonie, a logo adidasa jest kolorowe. NMD Hu to jedynie zwiastun całej linii, która ma się pojawić w sprzedaży już wkrótce. Sądząc po sukcesie modelu butów, który premierę miał niedawno, inicjatywa muzyka ma ogromne szanse na przebicie się ze swoim komunikatem. Moda, sport i muzyka połączyły siły w pięknym celu!

pharrell-williams-dla-adidas-3

fot. http://uk.complex.com/sneakers/2016/04/pharrell-x-adidas-originals-boost-nmd/1

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *