Billionaire Boys Club x Pharrell Williams x adidas NMD Hu – zapowiedź nowego projektu

Billionaire Boys Club x Pharrell Williams x adidas NMD Hu – zapowiedź nowego projektu

W ostatnich latach na sklepowych półkach pojawiło się sporo projektów z serii adidas NMD, będących efektami współpracy niemieckiej marki z Pharrellem Williamsem i jego labelem – Billionaire Boys Club. Firma założona w 1949 roku przez Adolfa Dasslera zapowiedziała nadejście kolejnego wariantu kolorystycznego dla sylwetki adidas NMD Hu.

Sneakery jak flanelowa koszula

Tym razem niemieccy designerzy wraz z amerykańskim artystą postawili na połączenie koloru niebieskiego i czarnego. Proste zestawienie kolorów uatrakcyjniono ciekawym wzorem, co w efekcie przywodzi na myśl klasyczne, flanelowe koszule w kraty. Na butach pojawiły się oczywiście charakterystyczne dla projektu z cyklu adidas NMD Hu napisy – „Heart” oraz „Mind”. Cholewkę postawiono na białej podeszwie wykonanej w oparciu o technologię Ultra Boost. Innowacyjna pianka od kilku lat z powodzeniem jest wykorzystywana w projektach z portfolio niemieckiego brandu. Zaawansowane rozwiązanie gwarantuje świetną amortyzację i wygodę użytkowania. Całość uzupełniono czarnymi klockami i czarną podeszwą zewnętrzną.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy ten wariant Billionaire Boys Club x Pharrell Williams x adidas NMD Hu ujrzy światło dzienne. Jedno jest pewne – zagorzali miłośnicy Nomadów mają na co czekać!

fot. https://www.sneakerfreaker.com/sneakers/on-foot-look-bbc-x-pharrell-x-adidas-hu-nmd/

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *