Nomady w kropki i paski, czyli adidas NMD_CS2 Primeknit „Ronin Pack”

Nomady w kropki i paski, czyli adidas NMD_CS2 Primeknit „Ronin Pack”

Kiedy Nomady trafiły na sklepowe półki w grudniu 2015 roku, od razu było wiadomo, że podbiją świat sneakerheadów. Ludziom przypadła do gustu niebanalna sylwetka butów oraz lekkość i wygoda, jakie oferowały. Po prawie dwóch latach obecności na rynku adidas NMD dostawały od niemieckich designerów wiele różnych wcieleń. Niedawno do sklepów zawitał tak zwanych Ronin Pack, czyli zestaw dwóch modeli, stanowiących wariację na temat kultowych Nomadów.

Nowe Nomady dla mężczyzn i kobiet

W Ronin Pack wchodzą dwie wersje modelu NMD_CS2 Primeknit. Jak łatwo można wywnioskować z nazwy, w obu przypadkach marka zastosowała cyfrową technologię, która w ostatnich latach znakomicie sprawdza się w produkcji obuwia sportowego i nie tylko. Dzięki primeknitowym włóknom buty doskonale dopasowują się do kształtu stopy, leżąc na niej niczym skarpeta. But dobrze trzyma się nogi, a w dodatku zapewnia niezbędną wentylację.

Nomady w kropki i paski, czyli adidas NMD_CS2 Primeknit „Ronin Pack”

W pakiecie znalazł się jeden model dla mężczyzn i jeden dla przedstawicielek płci pięknej. Ten pierwszy to granatowa cholewka, którą pokryto ukośnymi paskami w obszarze śródstopia. Wspomniany wzór znajduje się także wokół otworu na stopę. W damskich Nomadach z Ronin Pack wykorzystano białe kropki, pokrywające znaczną część cholewki. W obu modelach wstawiono pętelkę, ułatwiającą zakładanie i zdejmowanie buta. Element ten wykonano ze skóry licowej, na której wytłoczono napis. Obie sylwetki osadzono na sprawdzonej podeszwie z pianki Boost. Podeszwa przedłużona została w przedniej części buta, by nawiązać do pierwotnej wersji Nomadów. Zabieg ten chroni również obuwie przed uszkodzeniami mechanicznymi.

fot. https://sneakernews.com/2017/03/23/adidas-nmd-city-sock-2-cs2-ronin-pack/

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *