Nomady – nowe projekty

Nomady – nowe projekty

Jesteś ciekaw, jakie projekty związane z Nomadami przygotowała w ostatnim czasie marka adidas? W niniejszym wpisie zebraliśmy informacje na temat kilku modeli, które są już dostępne w sklepach lub niebawem się w nich pojawią.

adidas NMD R2 „Grey/Future Harvest”

Projektantom adidasa nie można odmówić kreatywności, jeśli chodzi o tworzenie nowych wcieleń dla Nomadów. Niedawno na sklepowych półkach zawitało zupełnie świeże oblicze dla modelu adidas NMD R2. Popularny model tym razem wypuszczono w kolorystyce określanej jako „Grey/Future Harvest”. Projektanci postawili na sprawdzoną sylwetkę, w której to już nie sama konstrukcja ma robić wrażenie, a raczej zestawienie kolorystyczne, w którym dominuje kolor szary. Właśnie w takich barwach jest znacząca część lekkiej cholewki. Całość w subtelny sposób uatrakcyjniono pomarańczowymi akcentami, znajdującymi się w tylnej części buta. Cholewkę osadzono na specyficznej białej cholewce. Choć całość nie jest jakoś bardzo skomplikowana, taka fuzja kolorów robi świetne wrażenie wizualne i z pewnością wielu miłośników Nomadów zapragnie mieć to wydanie w swojej garderobie.

Nomady – nowe projekty

adidas NMD R1 „Tactile Green”

adidas nie zapomina również o przedstawicielkach płci pięknej, jeśli chodzi o serię NMD. Jedną z najnowszych propozycji Nomadów dla kobiet jest model NMD R1 w kolorystyce „Tactile Green”. W tym przypadku designerzy postawili na zdecydowanie odcięcie kolorystyczne górnej części buta od podeszwy. Ultra lekką i przewiewną cholewkę zabarwiono zielono-błękitnym kolorem. Gdzieniegdzie na cholewce można zauważyć nieco ciemniejsze akcenty, nawiązujące do podeszwy. Również branding w postaci trzech ukośnych pasków pokryto bazowym kolorem cholewki. Natomiast na podeszwie Boost znajduje się kontrastujący z górą ciemniejszy kolor. Widoczny on jest nie tylko na samej podeszwie, ale także na charakterystycznych dla Nomadów klockach.

Nomady – nowe projekty

adidas NMD R2 „Japan” Pack

Pierwsze wydanie modelu NMD R2 ledwo zdążyło się nacieszyć ogromną popularnością wśród wszystkich fanów serii, a niemieccy projektanci raz za razem wypuszczają kolejne wariacje na jego temat. W październiku na rynku pojawi się „Japan” Pack, czyli nie jeden, lecz aż dwa nowe wydania NMD R2. Jeden z najpopularniejszych członków rodziny NMD zadebiutuje niebawem w dwóch wyjątkowo ciekawych wersjach kolorystycznych: różowej oraz czerwonej. Oba projekty przygotowano przy wykorzystaniu cyfrowej technologii Primeknit, dzięki czemu but jest bardzo lekki i przewiewny. W tylnej części butów znajdują się skórzane wstawki, stanowiące przysłowiową wisienkę na torcie. Na jednym z ukośnych pasków, umiejscowionych na bocznych panelach, widoczny jest napis „The Brand With The Three Stripes” w języku japońskim. Całość oparto na komfortowej w użytkowaniu platformie Boost.

Nomady – nowe projekty
Nomady – nowe projekty

Źródła zdjęć: https://www.ebay.com/p/adidas-NMD-R2-Nomad-By3014-Grey-Future-Harvest-Sizes-8-to-13-9-5/5005804207, https://sneakerbardetroit.com/adidas-nmd-r1-tactile-green-release-date/, https://sneakernews.com/2017/09/27/adidas-nmd-r2-japan-pack-black-pink-gum-release-info/

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *