Yes to all – nowa kolekcja Converse

Prawdopodobnie w świecie sneakerów nie ma butów bardziej kultowych i rozpoznawalnych od Converse Chuck Taylor All Star. Te w bieli, czerni czy czerwieni ma w swojej szafie prawie każdy sneakerhead. Jednak marka nie przestaje nas zaskakiwać nowymi, unikalnymi interpretacjami swojego flagowego modelu. Tym razem to nie tylko buty, ale też ważny manifest o charakterze społecznym. Poznajcie „Yes to all” Converse Collection!

Tęczowe buty na lato

Trzeba przyznać, że nie trudno zakochać się w tych Converse’ach. Tęczowe kolory, imponujące wzory, niezwykle modne ostatnio naszywki oraz charakterystyczne sznurówki na zdjęciach prezentują się naprawdę świetnie! Takie kolorowe buty są idealne na lato do białych rurek, zwiewnych sukienek czy dżinsowych szortów. Każdy z modeli z kolekcji „Yes to all” z pewnością doda charakteru każdej stylizacji, pozwoli wyróżnić się z tłumu i wyrazić własną, kolorową osobowość. Nie bez przyczyny mówimy o kolorowej osobowości, ponieważ jak wspominają sami twórcy tej linii Converse’ów inspiracją do ich powstania była moda lat siedemdziesiątych, a w szczególności hippisów, czyli dzieci kwiatów. Jeśli nie masz odwagi na Converse’y pomalowane w tęczowe barwy, to możesz skusić się na klasyczne, białe z kolorowymi sznurówkami, które również prezentują się fantastycznie!

Nie takie zwykłe Converse’y

Cała idea stworzenia linii „Yes to all” nie jest przypadkowa i nie przypadkowo jej motywem przewodnim stała się tęcza – synonim tolerancji i bycia ponad podziałami. Buty z kolekcji „Yes to all” to swego rodzaju manifest, którym projektanci marki Converse chcieli powiedzieć „tak” wszystkim, niezależnie od ich płci, orientacji seksualnej czy tożsamości. To niezwykły sposób na podkreślenie wartości, jakimi kieruje się marka. Można powiedzieć, że w trampkach Converse może chodzić każdy, a te konkretne z linii „Yes to all” są szczególnym wyrazem tolerancji wobec każdego człowieka. Dodatkowo warto wspomnieć, że dochód ze sprzedaży tęczowych Converse Chuck Taylor All Star zostanie przekazany na rzecz dwóch fundacji – Happy Hippie Foundation oraz It Gets Better, które wspierają ludzi o różnych orientacjach seksualnych.

Converse przy pomocy tej kolekcji udowadnia, że moda jest płaszczyzną, która jednoczy ludzi, pozwala im wyrażać siebie oraz wyznawane przez siebie wartości. Trzeba też przyznać, że szczytnym celom towarzyszy to, co od lat jest specjalnością marki – wybitny design, prostota formy i genialne wzornictwo!

Fot.: https://sneakernews.com/2017/05/25/converse-chuck-taylor-pride-collection-yes-to-all/

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *