Wielki powrót klasycznych sneakersów New Balance 1600

Model M1600 został zaprezentowany po raz pierwszy przez New Balance w w 1994 roku. Teraz wraca w nowej odsłonie, wchodząc na jeszcze wyższy poziom komfortu. Z powodzeniem można zaklasyfikować go do czołówki, jeśli chodzi o rozwój zaawansowanych technologii.

Dzięki połączeniu systemu ABZORB z systemem C-CAP buty New Balance 1600AG BLACK cechuje nadzwyczajna amortyzacja. Gwarancję niezwykłej wygody podczas biegania stanowi tutaj nie tylko podeszwa, ale również profilowana pod wysokim ciśnieniem wkładka. Warto podkreślić fakt, że w tym modelu New Balance sięga po technologie bezszwową, dzięki czemu eliminuje problem powstawania otarć podczas biegu.

W modelu New Balance 1600AG BLACK zachwyca również design. Klasyczna czerń została wzbogacona o złote akcenty takie jak sznurówki czy nakrapiana podeszwa. Został nimi podkreślony również branding.  To zawsze modne zestawienie kolorystyczne – tutaj w wersji bez zbędnego przepychu – stanowi świetną propozycje dla wszystkich fanów sportstylowego looku.

Podobają Wam się nowe buty New Balance 1600?

Post Author: Fajne-Buty

2 thoughts on “Wielki powrót klasycznych sneakersów New Balance 1600

  Dżej Esz

  (12/08/2017 - 12:35)

  Czy butli są dostępne? Jeśli tak to biorę rozmiar 44, czyli 10 US 😌

   Fajne-Buty

   (14/08/2017 - 09:32)

   Niestety nie widzimy ich dostępnych w żadnym z zaufanych sklepów. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *