Undefeated x New Balance Trailbuster „Unbalanced”

Na koniec 2016 roku marka New Balance postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom i zaprosiła do współpracy uznany brand Undefeated. New Balance razem z ekipą z Los Angeles zaprojektowało dwie wersje modelu New Balance Trail Buster. Efekt intensywnej pracy amerykańskich projektantów jest naprawdę ciekawy i bez wątpienia spodoba się miłośnikom streetwearowego wzornictwa.

Skóra, bezszwowa cholewka i nakrapiane podeszwy

Marki zdecydowały się na zaprojektowanie dwóch wersji modelu. Pierwsza wersja to klasyczne wydanie skórzane, natomiast druga wersja powstała z udziałem technologii bezszwowej. Pierwszy wariant to czarna cholewka z białym podziurawionym panelem w tylnej części buta. Cholewka została osadzona na nakrapianej w czarne plamki podeszwie. W drugim wariancie dominuje kolor biały. Na czarno zabarwiono teobox, język i część podeszwy. Podeszwa wygląda identycznie jak w wersji klasycznej. Jest biała z nakrapianymi plamami w kolorze czarnym. Czarny jest też element na tyle podeszwy.

Premierę Undefeated x New Balance Trailbuster zapowiedziano na 30 grudnia. Oficjalnie buty zadebiutują w sklepach UNDFTD, a w pozostałych sklepach pojawią się 31 grudnia.

Źródło zdjęć: http://sneakernews.com/2016/12/27/undefeated-new-balance-trailbuster/

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *