SNS X Adidas NMD_R1 „Datamosh” Pack

SNS X Adidas NMD_R1 „Datamosh” Pack

O tym, że primeknitowe Nomady w wersji R1 wypracowały sobie wysoką pozycję w portfolio niemieckiego brandu raczej nikogo nie trzeba przekonywać. Kicksy są na tyle wyjątkowe, że doczekały się kolejnego wcielenia, tym razem przy współpracu z butikiem SNS. W wyniku współpracy światło dzienne ujrzały dwie wersje kolorystyczne dla kultowego modelu. Trzeba zaznaczyć, że jest to limitowana edycja i nie będzie dostępna wszędzie.

Primeknit, pianka Boost i datamoshing w dwóch wariantach kolorystycznych

Podczas tworzenia nowego wcielenia dla butów adidas NMD_R1 projektanci inspirowali się datamoshingiem, czyli efektem wykorzystywanym w obróbce video. Jest to efekt wykorzystujący kompresję filmu w celu utworzenia wizualnego zakłócenia ruchu. Uzyskiwany w ten sposób wzór przeniesiono na primeknitową cholewkę, którą osadzono na znanej wszystkim sneakerheadom podeszwie z pianki Boost. Buty prezentują się niebanalnie, co możecie ocenić na załączonych niżej zdjęciach.

Premiera SNS x adidas NMD_R1 „Datamosh” Pack odbyła się 12 maja. Buty można kupić jedynie w butikach SNS oraz sklepie internetowym labelu.

fot. https://thesolesupplier.co.uk/news/sns-x-adidas-nmd-r1-pk-datamosh-pack-lands-next-week/

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *