Skechers Shape up – najbrzydsze buty na świecie?

Gdy kupujemy buty, patrzymy przede wszystkim na ich wygląd i wygodę. Jednak te dwie cechy nie zawsze idą w parze. Przykładem może być model Skechers Shape up, który przez niektórych został uznany za najbrzydsze buty na świecie.

Skechers Shape up – buty, które pokochała Ameryka

Mimo iż ich wygląd, delikatnie mówiąc, jest bardzo kontrowersyjny, to obuwie od marki Skechers pokochała cała Ameryka. Model Shape up co prawda nie kusi swoim designem, ale inną, bardzo istotną cechą. Jego producenci twierdzą, że chodząc w tym obuwiu możesz skutecznie wymodelować swoją sylwetkę, a nawet… schudnąć. Dodatkową zachętą do kupienia tych specyficznych butów miał być wybór gwiazdy, która je promowała. Twarzą modelu Skechers Shape up został nie kto inny, jak Kim Kardashian – celebrytka słynąca z wyjątkowo ponętnych kształtów. Obok niej pojawiła się również jej mama, znana z zamiłowania do poprawiania urody, Kris Jenner.

Jedna z twarzy butów Skechers – Kim Kardashian

Nic więc dziwnego, że Amerykanie tak chętnie zaczęli sięgać po buty Skechers. W końcu kto nie chciałby mieć równie zadbanego ciała jak znane celebrytki? Jest jednak jeszcze jeden, bardzo ważny argument, który przemawia za tym kontrowersyjnym modelem. Buty Skechers Shape up są wyjątkowo wygodne. Ich specjalnie wyprofilowana podeszwa zapewnia maksymalny komfort. Oprócz tego pomagają one w utrzymaniu poprawnej postawy ciała. Zakładając je na nogi masz pewność, że Twoje stopy będą czuły się komfortowo przez cały dzień.

Nie da się ukryć, że model Skechers Shape up wzbudza mieszane uczucia. Niestety, wybierając je musimy zrezygnować z wyjątkowego looku na rzecz optymalnej wygody. Ale może warto?

fot. confesionesdesilviadescalzo.wordpress.com

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *