Czerwone Nike Roshe Two

Roshe Two – witamy w rodzinie Nike!

Marka Nike długo trzymała nas w niepewności, ale w końcu już jest oficjalna informacja i pierwsze zdjęcia. Jeden z najpopularniejszych modeli – Roshe One – w końcu doczekał się kontynuacji. Przed nami Roshe Two, które już niedługo trafi na sklepowe półki. Jak wyglądają roszki drugiej generacji i czym się różnią od pierwowzoru? Sprawdziliśmy.

Bestseller

Prace nad modelem trwały od 2010 roku, dopiero wiosną 2012 roku pojawiły się w sprzedaży. Z miejsca podbiły serca fanów sneakerów. Minimalistyczny projekt, zgrabny kształt, atrakcyjna cena – to wszystko sprawiło, że Roshe One stały się obiektem pożądania ludzi na całym świecie. Już wkrótce linia Roshe powiększy się o nowego członka rodziny.

Przełomy

Początkowy buty funkcjonowały jako Roshe Run. W 2015 roku marka zmieniła nazwę na Roshe One. Pojawiło się wiele hipotez i teorii, dlaczego Nike zdecydowała się na zmianę nazwy. Do listy pomysłów można dopisać kolejną – zbliża się premiera Roshe Two. Nowe warianty z linii Roshe będą nazywane kolejnymi numerami – wszystko zaczyna nabierać sensu.

Witamy w rodzinie!

Roshe Two na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od modelu pierwszej generacji. Ale już po bliższym kontakcie widać, co zostało zmienione. Największą rewolucją jest materiał – nie ma już nylonowej siateczki, z której wykonana była cała cholewka buta. Zamiast tego jest syntetyczny, jednolity materiał z perforacjami (stąd robocza nazwa modelu Perf). Pierwsze warianty kolorystyczne: granatowy, szary, czarny, czerwony, pomarańczowy, błękitny – pojawiły się na blogu nikeblog.com pod koniec zeszłego roku:

Nike Roshe Two brązowe Nike Roshe Two czarne Nike Roshe Two czerwone Nike Roshe Two ganatowe Nike Roshe Two monochromatyczne czarne Nike Roshe Two szare

Nike Roshe Two pomarańczowe Nike Roshe Two błękitne Nike Roshe Two białe

Następnie pojawiły się 4 zdjęcia modeli Roshe Two wykonanych w technologii Flyknit:

 Nike Roshe Two Flyknit oliwkowe Nike Roshe Two Flyknit zielone Nike Roshe Two Flyknit szare Nike Roshe Two Flyknit czarne

W zeszłym tygodniu pojawiły się zdjęcia dwóch nowych wariantów – Nike Roshe Two z nadrukowaną grafiką:

Nike Roshe Two graphic-printed (2) Nike Roshe Two graphic-printed (3) Nike Roshe Two graphic-printed (4) Nike Roshe Two graphic-printed

oraz Nike Roshe Two SE wyróżniającymi się cholewką wyglądającą, jakby została wykonana techniką Rip-stop oraz dwukolorową podeszwą:

Nike Roshe Two SE popielate Nike Roshe Two SE niebieskie Nike Roshe Two SE czarne Nike Roshe Two SE bordowe

Premiera

Firma Nike jeszcze nie ogłosiła oficjalnej daty premiery Roshe Two. Prawdopodobnie pojawią się w sprzedaży na wiosnę, ich cena będzie wynosić około 100$. Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz serwis!

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *