Puma Tsugi Shinsei w neonach

O nowych projektach Pumy w ciągu ostatnich dwóch lat mówiło się prawie wyłącznie w kontekście kolekcji Rihanny. Poza Puma Suede Heart marka nie zaskoczyła swoich fanów prawie niczym nowym, a szkoda, bo jej projektanci mają oko dobrego designu, o czym świadczy chociażby fakt, że Suede Heart stały się wielkim hitem. Podobnie wielki sukces wróżymy najnowszej propozycji Pumy – modelowi o tajemniczej nazwie Tsugi Shinsei. Ten wygląd mówi sam za siebie!

Tsugi Shinsei – tenisowo-biegowa wygoda w designerskiej wersji

Gdy na rynku obuwniczym pojawia się nowy model sneakerów możemy mieć pewność, że to reinterpretacja dawnego projektu. Superstary, Air Maxy, Reeboki Classic czy chociażby wspomniane wcześnie Puma Suede to grono nieśmiertelnych klasyków, które fantastycznie sprawdzają się w roli czystego płótna, na które designerzy nanoszą nowe wzory, barwy i faktury materiałów. Nie inaczej jest w przypadku nowego modelu Puma Tsugi Shinsei, który bazuje na projekcie marki z lat dziewięćdziesiątych. Puma Tsugi były niegdyś uwielbiane przez tenisistów, choć trudno było się im oprzeć również biegaczom. Wygodna, miękka cholewka, świetnie zamortyzowana podeszwa z aż dwiema piankami – klasyczną EVA i bardziej zaawansowaną IGNITE Foam. Całość zapewnia efekt chodzenia po miękkiej poduszce, z perfekcyjnym, elastycznym odbiciem od podłoża. Tsugi dostępne są na stałe w ofercie marki głównie w wersji Blaze w kilku wersjach kolorystycznych, jednak jak dotąd niczym nie zaskakiwały swoich fanów. Do czasu. Najnowsza produkcja – Tsugi Shinsei odwróci wszystko do góry nogami!

Kolor, który hipnotyzuje

Przedstawione niedawno buty Puma Tsugi Shinsei w neonowych wersjach to niewątpliwy przejaw ogromnej fantazji, ale też modowej odwagi. Model przyciąga spojrzenia i nie da się przejść obok niego obojętnie. Dwie opcje kolorystyczne wejdą do sprzedaży jeszcze w lipcu. Pierwsza to połączenia odcienia morelowego z neonowym różem, turkusem i szarością. Dla wielbicieli bardziej stonowanych butów Puma przygotowała Tsugi w wersji zielono-czarnego melanżu z dodatkiem różu i turkusu. Jedno jest pewne – o tych butach nie da się zapomnieć.

Puma Tsugi Shinsei to dowód na to, że marka może i nie zasypuje nas nowościami, jak robi to Nike czy adidas, ale gdy już zabierze się do nowego projektu, to nie ma sobie równych. Czapki z głów!

Fot.: https://sneakernews.com/2017/07/12/puma-tsugi-shinsei-90spack/      

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *