Puma Fenty x Rihanna Trainer Hi

Nie ulega wątpliwości, że współpraca niemieckiej marki Puma ze słynną wokalistką Rihanną była strzałem w dziesiątkę. Marka odświeżyła swój wizerunek, a oferta kolekcji Fenty sprzedaje się w błyskawicznym tempie. Mieliśmy już Creepersy, które podbiły serca fashionistek z całego świata. Były nowoczesne sneakery sznurowane przy pomocy szerokiej, atłasowej wstążki. Teraz do akcji wchodzą buty treningowe – Trainer Hi. Czym tym razem zaskoczy nas projektantka?

Minimalistyczne i futurystyczne

Po wszystkich projektach Rihanny dla Pumy widać wyraźnie, że jej stylistyka bazuje na minimalistycznym podejściu. Zarówno w Creepersach, jak i w dostępnych od niedawna w sprzedaży charakterystycznych klapkach, właściwie można by zastanawiać się, od czego zależy ich wysoka cena. Buty Rihanny dla Pumy są z reguły proste, a jednocześnie niezwykle urzekające. W każdym modelu jest bowiem coś, obok czego nie da się przejść obojętnie. Ogromną rolę odgrywają tu małe detale takie, jak wspomniana wcześniej wstążka, charakterystyczny typ podeszwy czy unikalna kolorystyka. Intuicja nie zawiodła projektantki również w przypadku najnowszego modelu Puma Fenty Trainer Hi, który idealnie wpisuje się w dotychczas prezentowaną stylistykę, a zarazem przyciąga spojrzenia dopracowanymi w każdym calu designerskimi detalami.

Efektowne i wyraziste

Jednolita kolorystyka to coś, co pozwala markom na uwypuklenie charakterystycznych linii i piękna formy butów sportowych. Tak też stało się w przypadku Puma Fenty Trainer Hi, które zyskały dwie wersje kolorystyczne, obydwie utrzymane w tonacji kolorów ziemi, czyli piaskowy beż oraz oliwkowa zieleń. Cholewka została przedłużona i sięga powyżej kostki. Całość uszyta jest z kombinacji zamszu i skóry, czyli po raz kolejny Puma udowadnia, że najwyższą wartością ich firmy jest jakość wykonania. Proste buty o bardzo sportowej sylwetce urozmaicają detale dodane przez Ri-Ri. Są to między innymi ciekawe sznurowania czy szeroki, skórzany pas z przodu buta, na którym widnieje logo współpracy Puma Fenty by Rihanna. Całość osadzono na grubej, świetnie zamortyzowanej podeszwie, która dodaje całości futurystycznego wyglądu.

Wiemy doskonale, że wystarczy powiedzieć, że buty powstały we współpracy Puma x Rihanna, by fashionistki ustawiły się po nie w kolejce. Trzeba jednak przyznać, że podobnie jak w poprzednich przypadkach, tak też i w przypadku Fenty Trainer Hi jest się o co bić. Te buty są uniwersalne, a jednocześnie bardzo designerskie i fantastycznie uzupełnią stylizacje różnego typu!

Fot.: https://www.kicksonfire.com/rihanna-x-puma-fenty-trainer-hi-first-look/

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *