Przygotuj się na zimę z New Balance!

Nosi je praktycznie każdy, począwszy od hollywoodzkiej gwiazdy, a skończywszy na zwykłym Kowalskim. Marka, która jeszcze jakiś czas temu mogła tylko pomarzyć o sukcesach jakie odnoszą adidas czy Nike, dziś bez większych kampanii reklamowych podbija świat. Mowa oczywiście o New Balance, która przez najpoważniejszych konkurentów na rynku obuwia sportowego zaczyna być traktowana jako godny przeciwnik. Wiemy już na pewno, że nie jest to jednosezonowy wybryk mody.

Tysiące stylizacji także w chłodniejsze dni

W Polsce New Balance również od kilku lat cieszy się ogromną popularnością, jednak marka ta jet kojarzona przede wszystkim z kolorowymi sneakersami oraz obuwiem biegowym. Każdy wie, że te buty pasują do tysiąca stylizacji, nie każdy jednak zdaje sobie z tego sprawę, że można je nosić nie tylko w ciepłe dni, ale również w zimie.

Opatuleni w… design

Na chłodniejsze dni New Balance proponuje nową kolekcję, w skład której wchodzi obuwie zimowe i trekkingowe. Modele są wykonane ze skóry naturalnej, a część z nich została dodatkowo ocieplona ciepłym wewnętrznym kożuchem. Propozycje marki na pewno spodobają się wszystkim miłośnikom designu, bowiem prezentowane modele znacznie różnią się od typowych „zimówek”. Zresztą zobaczcie sami jak wyglądają buty New Balance na zimę z nowej kolekcji:

Model New Balance MRH996BT:

New Balance MRH996BT

Model New Balance H754BY:

New Balance H754BY

Model New Balance HRL710GC:

New Balance HRL710GC

Wielu z Was zapyta, czy w tych butach da się przetrwać zimę? Gwarantujemy Wam, że tak. Modele zimowe są nie tylko bardzo ciepłe, ale również zostały wyposażone w agresywny bieżnik, któremu niestraszne jest śliskie podłoże. Jeśli dodamy to tego świetną amortyzację, to możemy być pewni, że zimowy spacer w nich będzie prawdziwą przyjemnością!

zdjęcia: newbalancesklep.pl

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *