Premiera New Balance Vazee 530

Marka New Balance jest superpopularna. W 2013 roku nastąpił totalny boom na buty z charakterystycznym N. Ta moda nieprzerwanie trwa do dziś. Buty noszą miliony ludzi na całym świecie. Marka proponuje na sezon wiosenno-letni nowy, męski i damski wariant – sprawdź Vazee 530.

Nowości na wiosnę

Seria Vazee to najświeższa wiosenno-letnia propozycja New Balance skierowana do panów. Projektanci zainspirowali się modelem biegowym z lat 90-tych. Powstał projekt, który jest udaną kompilacją klasycznego modelu New Balance 530 z biegowym spodem. Środkowa, inteligentna podeszwa reaguje na siłę skierowaną przez stopę na podłoże i rozprasza ją, dodaje prędkości podczas codziennego użytku. Wierzch buta jest wykonany z połączenia materiału syntetycznego, siatki i zamszu. Doskonale sprawdzi się na wiosnę i lato w mieście.

Kolorystyka

Oficjalny sklep New Balance proponuje linię Vazee 530 w dwóch wariantach kolorystycznych: czarno-szary dla mężczyzn:

New Balance Vazee 530 (3) New Balance Vazee 530 (4) New Balance Vazee 530 (5)

i biały dla kobiet:

New Balance Vazee 530 damskie (2) New Balance Vazee 530 damskie (3) New Balance Vazee 530 damskie (4)

Cena w oficjalnym sklepie to 99,99 $, w Polsce modele są dostępne za 379,99 złotych.

Technologia REVlite

Podeszwa środkowa z technologią REVlite to znak rozpoznawczy marki New Balance. Ta technologia znajduje zastosowanie w każdego rodzaju butach biegowych – od najwyższych modeli stabilizujących dla profesjonalistów aż po lifestyle’owe propozycje do codziennego użytku dla każdego.

Podeszwę REVLite wykonano z pianki najwyższej jakości. Jest lżejsza o 30% od innych pianek i zachowuje taką samą wydajność jak cięższe propozycje. W linii Vazee 530 poczujesz działanie tej unikatowej technologii, w połączeniu z innymi ciekawymi rozwiązaniami oraz z retro wyglądem.

fot. nbsklep.pl

Post Author: Fajne-Buty

1 thoughts on “Premiera New Balance Vazee 530

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *