Pharrell Williams x adidas NMD „Afro Hu” – zapowiedź

Pharrell Williams x adidas NMD „Afro Hu” – zapowiedź

Nomady powstające we współpracy adidas Originals z Pharrellem Williamsem cieszą się niezwykłą sympatią miłośników produktów sygnowanych trzema paskami. Dlatego wszyscy z pewnością ucieszą się, że nadchodzi nowy kooperacyjny projekt. Niemiecki brand informował o tym już jakiś czas temu, aczkolwiek dopiero niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia, dzięki którym można sobie wyobrazić, jak dokładniej będzie wyglądać nowe wcielenie adidas NMD, czyli wariant określany jako „Afro Hu”.

Kolory prosto z Afryki

Inspiracją dla powstania butów adidas NMD „Afro Hu” były motywy zaczerpnięte z afrykańskiej kultury. Na cholewce zastosowano tkaniną łączącą trzy kolory: biały, szary oraz czarny. Sylwetkę uzupełniono czerwonymi pasami w przedniej części cholewki. Sznurówki nawiązują do niebanalnego zestawienia kolorystycznego. Najwięcej kolorów znajdziemy na kołnierzu oraz w tylnej części buta. Boczną klatkę oraz klocki na łączeniach cholewki z podeszwą zabarwiono na kolor czarny. Całość postawiono na białej podeszwie wykonanej w oparciu o technologię Boost. Dość wyróżniającym elementem tego projektu jest niebieska podeszwa zewnętrzna.

adidas jeszcze nie wyjawił szczegółów dotyczących premiery butów Pharell Williams x adidas NMD „Afro Hu”, więc fanom póki co, pozostaje podziwianie zdjęć i oczekiwanie na kolejne informacje na temat projektu.

Źródło zdjęć: https://www.thedropdate.com/rumoured/adidas-originals-x-pharrell-williams-nmd-hu-afro-pack

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *