Patta x Karhu Synchron Classic

100 lat istnienia fińskiej marki Karhu to dobra okazja, by na rynku mogły zadebiutować kolejne wyjątkowe sneakersy. Fińczycy nie po raz pierwszy postanowili zaprosić do współpracy holenderski butik Patta, który znany jest z kooperacji z odzieżowymi gigantami, między innymi z Nike, Reebok czy Asics. Efektem najnowszej kolaboracji jest świeża kolorystyka dla znanego już modelu Synchron Classic.

Pochodzenie Synchron Classic

Korzeni butów Synchron Classic można się doszukiwać w początkach lat 80.. W tamtych czasach specjaliści marki Karhu stworzyli innowacyjny system sznurowania. Ich niekonwencjonalna metoda polegała na tym, że szlufka była mocno przesunięta w stronę toeboxa.

Kolaboracyjna kolorystyka

Najnowsze dzieło Patta x Karhu to buty z cholewką łączącą zabarwiony na kolor zielony i bordowy nubuk z siateczką w kolorze beżowym. Sylwetce uroku dodają żółte wstawki. Na języku znajduje się metka z logo Patta i Karhu z opisem modelu. Opis na metce jest działaniem obecnym od lat 80..

Te niepowtarzalne buty będą dostępne w sprzedaży stacjonarnej od 9 grudnia, a dzień później trafią do sprzedaży internetowej na oficjalnej witrynie fińskiego producenta.

patta-karhu-100-anniversary-2

patta-karhu-100-anniversary-4

patta-karhu-100-anniversary-5

Źródło zdjęć: https://hypebeast.com/2016/12/patta-karhu-100-anniversary-synchron

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *