technologie w Under Armour

Nowoczesne technologie – przegląd rozwiązań stosowanych przez Under Armour

Założona w 1996 roku przez Kevina Planka firma Under Amour cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród polskich sympatyków aktywności fizycznej oraz zawodowych sportowców. Amerykańska marka słynie z wysokiej jakości produktów i szerokiej palety nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Chcesz dowiedzieć się, co sprawia, że buty i odzież Under Amour odznaczają się niebywałą wygodą i funkcjonalnością? Zapoznaj się z przeglądem technologii stosowanych przez popularny brand ze Stanów Zjednoczonych.

Armourvent

Under Armour dysponuje ogromnym zakresem różnego rodzaju technologii, których zadaniem jest zwiększanie komfortu i bezpieczeństwa użytkownika podczas uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej. Dzięki technologii Armourvent skóra sportowca pozostaje sucha, nawet w przypadku bardzo intensywnego wysiłku fizycznego. W dodatku innowacyjna tkanina jest lekka i przewiewna.

Heatgear

Kolejna tkanina techniczna charakteryzującą się wyjątkową lekkością. Głównym zadaniem tej technologii jest zapewnienie użytkownikowi odpowiedniego chłodzenia w trakcie intensywnego treningu. Marka Under Urmour stosuje tę technologię głównie w produkcji ubrań dla miłośników aktywności fizycznej. Tego typu ubrania oferują wiele wartościowych właściwości za sprawą mikrofibry, która skutecznie pochłania nadmiar wilgoci, transportując na wierzch materiału. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się uczuciem suchej skóry, nawet w czasie intensywnego wysiłku. Technologia Heatgear powstała, by zagwarantować sportowcom optymalną kontrolę komfortu termicznego. Jeśli twoje treningi można opisać jako intensywne, odzież z wykorzystaniem technologii Heatgear jest właśnie dla ciebie. Takie produkty to świetny pomysł na uzupełnienie garderoby przeznaczonej do korzystania z aktywności na świeżym powietrzu w cieplejsze dni.

Storm

Trenujesz w ekstremalnych warunkach? Under Armour stworzyło dla takich osób jak ty technologię Storm, bazującą na systemie Durable Water Resistance. Dzięki temu produkty wyposażone w to rozwiązanie zapewniają wodoszczelność i znakomity poziom wentylacji w różnych warunkach atmosferycznych. W ofercie marki Under Armour znajdziemy szeroką paletę produktów opartych na technologii Storm.

Infrared

Choć fanom Air Maxów nazwa ta może kojarzyć się przede wszystkim z kultową kolorystyką „dziewięćdziesiątek”, zaprojektowanych przez Tinkera Hatfielda, w nomenklaturze Under Armour Infrared to innowacyjna tkanina, charakteryzująca się niebywała funkcjonalnością. Materiał jest lekki i umożliwia utrzymywanie ciepła ciała.

Coldgear

Jeszcze jedna zaawansowana technologicznie tkanina z portfolio amerykańskiego brandu Under Armour. To rozwiązanie opracowano, by zapewnić użytkownikowi optymalną temperaturę ciała podczas treningu. Coldgear oferuje odwrotne właściwości w porównaniu z opisywaną wyżej technologią Heatgear. Ubrania z tą technologią świetnie sprawdzają się w garderobie sportowca przeznaczonej na treningi odbywające się w temperaturze poniżej 13 stopni Celsjusza.

Micro G

Under Armour wykorzystuje tę technologię do produkcji wygodnego obuwia dla wymagających sportowców. Micro G to innowacyjna pianka, którą producent umieszcza w obszarze oddzielającym cholewkę od podeszwy zewnętrznej. Technologia znakomicie radzi sobie z absorbowaniem wszelkich wstrząsów, dzięki czemu użytkownik zyskuje nie tylko komfort, ale również ochronę stawów i kości, które są narażone na wiele bolesnych urazów i kontuzji.

AllSeasonGear

Potrzebujesz nowoczesnej technologii, która zagwarantuje ci komfort użytkowania przez cały rok, nawet w trudnych warunkach terenowych i pogodowych? AllSeasonGear cechuje się zdolnością adaptacji do różnych warunków atmosferycznych, dlatego ubrania bazujące na tej technologii można z powodzeniem wykorzystywać przez cały rok. AllSeasonGear usuwa nadmiar wilgoci i oferuje możliwość użytkowania w bardzo szerokim zakresie temperatur.

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *