Nowe Asics Gel-Sight na wiosnę

Japońska marka Asics niejednokrotnie zaskakiwała nas świetną kolorystyką, szczególnie jeśli chodzi o ich buty retro runningowe. Tym razem jednak mamy do czynienia z prawdziwym hitem zbliżającej się wiosny! Ciekawi nowych Asics Gel-Sight?

Najwyższa jakość w dobrej cenie

Mimo że ten brand istnieje na rynku od ponad półwiecza, wciąż cieszy się u nas o wiele mniejszą popularnością niż adidas czy Nike. Buty z krzyżującymi się paskami, które zadebiutowały w świecie mody sportowej w latach 50. Ubiegłego wieku, są jednak gwarancją najwyższej jakości, o czym świadczą chociażby użyte do produkcji materiały oraz sylwetki, w których zawsze na pierwszym miejscu jest komfort noszenia. Trzeba przyznać, że takie modele, jak Asics Gel Lyte III czy Gel Lyte V to buty bardzo charakterystyczne, które zyskały na świecie status flagowych modeli Asicsa. A jak jest z Asics Gel-Sight?

Idzie nowe, pastelowe

O tych sneakerach mówi się znacznie mniej, ale zmieni się to na pewno w zbliżającym się sezonie, bo marka przygotowała dla swoich fanów coś naprawdę spektakularnego. Dwie nowe kolorystyki Asics Gel-Sight to połączenie bazowych szarości i kremów z dodatkami pastelowego różu oraz błękitu. Całość wygląda bardzo subtelnie i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom delikatnych butów sportowych. Wiosną i latem, kiedy jasne kolory są jak najbardziej w cenie, te buty sprawdzą się doskonale! Będą perfekcyjnie komponować się z bielą, szarościami i beżami.

Najnowszy projekt Asics będzie dostępny w sprzedaży już niedługo, ale już teraz możemy zacząć planować stylizacje z ich udziałem! Może choć na chwilę zagości tu upragniona wiosna!

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *