Nowe adidas Y-3 na jesień

Y-3 to linia sportowych ubrań, która powstała w 2003 roku, będąc owocem współpracy marki adidas Originals i Yōji Yamamoto, japońskiego projektanta mody. Model Y-3 Qasa udowodnił, że udane łączenie high fashion ze sportowym stylem jest możliwe. Teraz przyszła kolej na nową odsłonę modelu w wersji jesiennej, czyli adidas Y-3 Qasa Boot.

Co nowego?

Ogólny design pozostał praktycznie niezmieniony. Spoglądając na adidas Y-3 Qasa Boot od razu domyślamy się, na czym wzorowali się projektanci. Cechą charakterystyczną nowego tworu Yamamoto jest bardzo wysoka cholewka, która ma zapewniać ciepło w jesienne dni.

nowe-adidas-y-3-na-jesien-2

Trzy segmenty sznurówek gwarantują, że buty będą dobrze trzymać się nogi, a w połączeniu z wysokiej jakości materiałem odpowiadają za ochronę przed wiatrem i innymi niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Zastosowano tutaj głównie skórę i materiał przywodzący na myśl włókno węglowe. Podeszwa to konstrukcja znana ze swojego poprzednika. Jest gruba i zaokrąglona, jej bok ozdabia nazwisko japońskiego projektanta, a na spodzie można znaleźć napis „Y-3”.

Adidas Y-3 Qasa Boot to propozycja na jesień 2016 dla wszystkich, którzy cenią solidność niemieckiego brandu oraz intrygujące wzornictwo Yamamoto. No i mają dosyć zasobny portfel, ponieważ model kosztuje ~1750 zł i jest dostępny tutaj.

fot. http://www.kicksonfire.com/adidas-y-3-qasa-boot-more-images/

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *