Nowe adidas Ultra Boost na 2017 rok

Nie mamy wątpliwości, że 2016 rok w adidasie należał do Ultra Boost. Odkąd pierwsze informacje na temat innowacyjnej pianki w butach biegowych opuściły mury firmy, podekscytowanie związane z tym modelem nie słabnie, a wręcz wzrasta! Tym bardziej, że adidas funduje nam nowe interpretacje najlepszych biegówek coraz częściej. Sprawdzamy, jakie Ultra Boost zachwycą nas w 2017 roku!

O co tyle szumu?

Ultra Boost zadebiutowały w rodzinie adidasa stosunkowo niedawno, nikt jednak nie wahał się przy stwierdzeniu, że były dla marki przełomowym odkryciem w dziedzinie biegania. Ich fenomen to oczywiście podeszwa, która powstała przy współpracy z amerykańskim koncernem chemicznym. To właśnie specjaliści skonstruowali „poduszeczkę”, która składa się z tysiąca mikrocząsteczek. Można powiedzieć, że te buty są wyspecjalizowane w zapewnianiu amortyzacji, a jak wiadomo, ta jest najważniejsza przy bieganiu! Czy jeszcze wyróżniał się lider wśród butów runningowych? Oczywiście ciekawym designem, które zawsze łączy się z funkcjonalnością. Cholewka Ultra Boost rzeczywiście prezentuje się świetnie i idzie w zgodzie z najnowszymi trendami (buty wyglądające jak skarpety), ale jej głównym zadaniem jest zapewnianie odwzorowywania naturalnych ruchów naszej stopy oraz swobodnej cyrkulacji powietrza. Całość tworzy niepowtarzalny patent na efektywne treningi biegowe!

Czym zaskoczy nas adidas w 2017, czyli przegląd najciekawszych nowych Ultra Boost

Ultra Boost 3.0 Multi-Color

Informacje na temat tych sneakerów są właściwie z ostatniej chwili, bo obiegły świat 27 grudnia. Dlaczego jeszcze warto wyróżnić ten model? Przede wszystkim ze względu na naprawdę wyjątkowy design! Cholewka wygląda jakby skrzyła się kolorami i robi to niesamowity efekt wizualny. Całość podkreślają czarne panele, które w Ultra Boostach odpowiadają za stabilne trzymanie stopy. Tęczowe adidasy pojawią się na półkach sklepowych już niedługo!

Ultra Boost 3.0 Mystery Grey

Na kontrast do multikolorowej wersji przedstawiamy „Mystery Grey”, czyli fantastyczne, uniwersalne biegówki w odcieniu gołębiego popielu. Na cholewce pojawił się tradycyjnie materiał Primeknit. Idealnym zwieńczeniem tego minimalistycznego, ale bardzo efektownego dzieła jest srebrny napis Ultra Boost na pięcie. Premiera odbędzie się pierwszego stycznia, a buty do sprzedaży trafią wiosną 2017 roku!

Ultra Boost Mid Aspen

To jedna z najgorętszych premier z kręgu Ultra Boost. Mówi się, że ten model rozejdzie się tak szybko, jak pojawi się w sklepach, a jego nadejście spodziewane jest na noc sylwestrową, czyli już trzydziestego pierwszego grudnia. Co w nich wyjątkowego? Wyróżniająca się cholewka za kostkę oraz kolorystyka, która inspirowana jest kulturą narciarską z Aspen. Te kolejne mieniące się kolorami Ultra Boost powstały we współpracy z marką The Kith.

Ultra Boost 3.0 Olive, Navy i Maroon

Jak się okazuje marka chce zacząć rok z przytupem, dlatego już pierwszego stycznia pojawią się kolejne interpretacje Ultra Boost 3.0. Tym razem będą to wariacje na temat klasycznych odcieni adidasa – oliwkowego, granatowego i bordowego. Faktura materiału, z których są wykonane zapewnia ciekawy efekt mieniących się odcieni tego samego koloru, dzięki czemu te modele są idealne nie tylko do biegania, ale też codziennego użytkowania i łączenia ich z ciekawymi stylizacjami.

Początek roku w adidasie niewątpliwie zapowiada się interesująco. Wszyscy fani Ultra Boost zdecydowanie będą zadowoleni! Pozostaje tylko pytanie: które wybrać na nadchodzący rok?

Fot.: http://sneakernews.com/2016/12/26/adidas-ultra-boost-3-0-january-1st-release-date-info/, http://sneakernews.com/2016/12/27/kith-adidas-ultra-boost-mid-aspen-release-date/, http://sneakernews.com/2016/12/27/adidas-ultra-boost-3-0-mystery-grey/, http://sneakernews.com/2016/12/27/adidas-ultra-boost-3-0-multi-color/.

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *