Nowe adidas NMD City Socks

Nowe adidas NMD City Socks

O tych butach zrobiło się naprawdę głośno. Adidas zapoczątkował nimi modę na buty, których cholewka do złudzenia przypomina skarpetę. O dziwo są nie tylko nieziemsko wygodne, ale też bardzo designerskie. Dwudziestego maja debiut na rynku obuwniczym zaliczą adidas NMD City Socks w dwóch nowych wersjach kolorystycznych! Sprawdzamy szczegóły.

Buty czy skarpety?

Adidas City Socks to model, który zrewolucjonizował świat obuwia. Zamiast tradycyjnej, wiązanej na sznurówki cholewki pojawiła się bowiem taka, która przypomina skarpetę. Buty zostały pozbawione systemu sznurowania, jednak w żaden sposób nie tracą przez to na dopasowaniu do kształtu stopy! Wręcz przeciwnie – wykonanie z materiału Primeknit zapewnia pełną elastyczność cholewki oraz jej przewiewność. Dzięki temu adidas NMD City Socks perfekcyjnie dopasowują się do kształtu twojej stopy, zapewniając jej miękkie, ale stabilne otulenie oraz swobodną wentylację powietrza niezbędną szczególnie w sezonie wiosenno-letnim. O ponadprzeciętnym komforcie adidas NMD City Socks stanowi też oczywiście podeszwa wykonana w całości z pianki Boost, która jest przełomowym odkryciem adidasa. Niewątpliwą zaletą tego modelu sneakerów jest kwestia łatwego zakładania, nie musimy bowiem wiązać sznurówek, ale także ich design, który jest kwintesencją pomysłowego minimalizmu!

Nowe adidas NMD City Socks

Nowe kolorystyki adidas NMD City Socks

Kilka dni temu świat sneakerów obiegła wiadomość dotycząca wypuszczenia na rynek dwóch nowych kolorystyk absolutnie wyjątkowego modelu City Socks. Moda tu o Pearl Gray oraz Core Black. Obydwie są niezwykle uniwersalne, przez co możesz je zestawiać praktycznie z każdym innym kolorem odzieży. Wersja czarna została urozmaicona różowymi paskami z boku cholewki, przez co buty są oryginalne i wyjątkowe.

Adidas NMD City Socks w dwóch nowych wersjach kolorystycznych zadebiutują na rynku obuwniczym już 20. Maja. Gratka dla miłośników ponadprzeciętnego komfortu oraz prostego, ale efektownego designu!

fot. http://footwearnews.com/2017/focus/athletic-outdoor/adidas-nmd-cs2-city-sock-core-black-pearl-gray-sneaker-release-355202/

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *