Nowa propozycja Nike w linii deskorolkowych butów – P-Rod 9

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów skateboardingu – do grona propozycji Nike SB Paul Rodriguez dołącza kolejny model P-Rod 9. Dziewiątki, podobnie jak ich poprzednicy, odznaczają się zaawansowaną technologią, która gwarantuje doskonałą ochronę przed wstrząsami. Sporo poprawiło się w kwestii designu, który teraz prezentuje się znacznie lepiej.

Jakie technologie zostały zaszyte w modelu Nike SB P-Rod 9?

I tym razem marka nie zawodzi swoich fanów wyposażając buty do jazdy na deskorolce w szereg rozwiązań, ułatwiających wyczyny na desce. Model Nike SB P-Rod 9 dzięki poduszkom Nike Zoom Air gwarantuje doskonałą amortyzację. Podeszwa została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić przyczepność i stabilność na różnych powierzchniach. Specjalne włókna Flywire sprawiają natomiast, że buty doskonale trzymają stopy. Ciekawa kolorystyka w odcieniach czerni i metalicznego złota na pewno zadowoli miłośników ciekawego designu.

Model Nike SB P-Rod 9 z widocznymi włóknami Flywire

Minusem może być wyłącznie cena – znacznie wyższa niż w przypadku zwykłych deskorolkowych butów. Trzeba być przygotowanym na wydatek rzędu 479 złotych, jednak prawdziwi fani skateboardingu wiedzą, że za jakość warto jest zapłacić.

fot. nike.com

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *