Nowa kolekcja Vans „Year Of The Monkey”

Według chińskiego kalendarza rok 2015 był rokiem kozy (owcy), natomiast rok 2016 ma należeć do małpy.  Pewnie dziwcie się dlaczego piszemy na tym na stronie o butach. Rozwiązanie zagadki jest proste – na tym astrologicznym motywie oparła swoją kolekcję marka Vans. Oficjalnie funkcjonuje ona pod nazwą „Year of the Monkey”, w sieci natomiast szukajcie tych modeli poprzez hashtag  #MonkeyRules.

Rok małpy z nowymi modelami Vans

W skład nowej kolekcji Vans wchodzą trzy modele: Sk8-Hi Reissue, Sk8-Hi oraz Half-Cab. Pierwszy z nich –  Sk8-Hi Reissue – to połączenie jaskrawej czerwieni, zamszu oraz prostej, białej podeszwy. W modelu Sk8-Hi króluje natomiast róż, a całość dopełniają elementy w kolorze białym. Wykonany on został ze skóry. Half-Cab to z kolei prawdziwy mix barw – pomarańczu, granatu, czerwieni i bieli. But ten jest niższy od pozostałych dwóch wariantów. Kolorystyka nie jest tutaj przypadkowa i stanowi nawiązanie do serii znaczków z lat 1980, 1992 oraz 2004.

Buty Vans wchodzące w skład kolekcji: "Year of the Monkey"
Buty Vans wchodzące w skład kolekcji: „Year of the Monkey”

Jeśli spodobały Wam się modele inspirowane kalendarzem chińskim, możecie już powoli wypatrywać ich na sklepowych półkach. W sieci natomiast jest już dostępna video-zajawka na temat kolekcji. Wystarczy, że w wyszukiwarkę Youtube wpiszecie „Monkey Rules”. Zobaczcie  ją koniecznie!

fot. vans.com

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *