NMD Hong Kong Pack

NMD Hong Kong Pack

Odkąd adidas NMD pojawiły się w sprzedaży, z miejsca stały się lifestylowym must have w szafie każdego fana wygody. Ich niepowtarzalny design przemówił do milionów ludzi z całego świata, a marka na fali wznoszącej zaczęła tworzyć kolejne ich interpretacje. Mimo wielkiego rozgłosu wokół NMD R1, ich następcy – NMD R2 przeszli właściwie bez echa. Specjaliści twierdzą, że zmieni się to za sprawą najnowszego wypustu adidasa – NMD Hong Kong Pack. Czym wyróżniają się modele z tego pakietu?

Światła Hong Kongu

Nie od dziś wiadomo, że największą inspiracją projektantów Nomadów były wielkie miasta. Od początku marka dopisała do butów filozofię o miejskich wędrówkach i zdobywaniu świata. Rzeczywiście minimalistyczny wygląd oraz ultra wygodna konstrukcja sprawiały wrażenie bardzo nowoczesnych. A buty najchętniej nosili właśnie miejscy, współcześni nomadzi. Po raz pierwszy jednak mówi się o dosłownej inspiracji jednym z największych miast świata. NMD Hong Kong Pack są oczywiście obuwniczym odzwierciedleniem ducha Hong Kongu, a dokładniej jego świateł.

Design pełen niespodzianek

Jak dokładnie objawia się świetlna iluminacja na butach? Na pierwszy rzut oka możesz być sceptyczny – czarne, minimalistyczne sneakery prawie niczym nie różnią się od pierwowzoru. Magia zaczyna się dziać w nocy, ponieważ wiele elementów na cholewce, w tym przede wszystkim logo adidasa – trzy paski, zostało wykonanych z odblaskowego materiału. W całości butów z NMD Hong Kong Pack zastosowano innowacyjną technologią XENO, która odpowiada za odblaskowość również na pięcie.

Bardziej wytrzymałe

Zmiany nastąpiły również w materiałach użytych do produkcji Nomadów inspirowanych Hong Kongiem. Jeden z dwóch dostępnych w pakiecie modeli – NMD R2 został uszyty z elastycznego neoprenu, który jak wiadomo, charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne. Dzięki temu będziemy mogli zakładać nasze ukochane Nomady również przy gorszej pogodzie!

NMD Hong Kong Pack są jak Kinder Niespodzianka. Z pozoru wyglądają na zwykłe, czarne sneakery z naszej ulubionej linii, jednak gdy bliżej się przyjrzysz, odkrywają takie tajemnice jak chociażby odblaskowe elementy czy neoprenowa cholewka. Zaskakujące, wygodne i bardzo nowoczesne! W sprzedaży dostępne od 24 marca.

fot. http://sneakernews.com/2017/03/20/adidas-nmd-hong-kong-pack/

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *