nike lunarcharge

Nike LunarCharge Premium SE

Czasami, żeby stworzyć coś nowego producenci butów wykorzystują swoje poprzednie pomysły. Dowodem na to jest nowe dzieło marki Nike, czyli model LunarCharge Premium SE w kolorystyce Black/White.

Stare, czyli nowe

Nike LunarCharge to przede wszystkim różnorodność designu, który pełnymi garściami czerpie inspiracje z innych modeli z portfolio oregońskiego koncernu. Wprawne oko sneakerheada dostrzeże na przykład, że element odpowiedzialny za podtrzymywanie sznurówek dało się zauważyć już w klasycznych „dziewięćdziesiątkach” z serii Air Max. W nowym modelu zastosowano też neoprenową cholewkę, podobną do tej, jaka pojawiła się w Nike Air Flow. Kształt buty przypomina z kolei Nike Air Current. Charakterystyczna jest tutaj także konstrukcja, nawiązująca do Nike Air Presto. W butach wykorzystano oczywiście system Lunarlon. Ta technologia znana jest między innymi z modelu Nike LunarEpic, który także niedawno ujrzał światło dzienne.

Połącznie sprawdzonych technologii i rozwiązań dało w efekcie naprawdę nieszablonowy model, który idealnie wpisuje się w aktualne trendy ulicznej mody.

nike-lunarcharge-premium-le4-760x534

Dla kogo takie buty?

Nowe „dziecko” Nike z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom streetwearowych trendów. LunarCharge Premium SE to buty, które sprawdzą się w różnych stylizacjach, zarówno wśród wielbicieli chinosów, jak i fanów jeansów. Stonowana kolorystyka sprawia, że w łatwy sposób można dobrać do nich pozostałe elementy garderoby.

nike-lunarcharge-premium-le5-760x534

Buty dostępne są w sprzedaży od 18 listopada.

Źródło zdjęć: https://sneakersaddict.com/en/nike-lunarcharge-premium-145925

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *