Białe Nike Air Max Vapormax Plus

Nike Air Max Vapormax PLUS SE

Jeżeli to, co dobre, może być jeszcze lepsze, to warto się postarać! Z takiego założenia wyszło Nike, jeszcze raz biorąc na warsztat kultowe Air Maxy. Dzięki kilku sprytnym zmianom model z 1998 roku zyskał nowe życie, oferując jeszcze więcej, dzięki czemu stał się bardziej pożądany przez sneakerheadów. Sprawdźmy, jak prezentuje się klasyka w nowej, wygodniejszej odsłonie!

Niedościgniony komfort

Co stoi za popularnością airmaxów? Ich największą zaletą jest świetnie skonstruowana podeszwa, wykonana z najwyższej jakości materiałów. W Nike Air Max Plus została ona dodatkowo ulepszona dla doskonalszej wygody i jeszcze przyjemniejszego użytkowania. Nie ma wątpliwości – te buty zadowolą nawet najbardziej wymagających! Kultowa poduszka powietrzna Air umieszczona jest już nie tylko na pięcie, ale na całej długości podeszwy, gwarantując miękki, sprężysty krok. To właśnie dlatego te buty tak świetnie nadają się dla biegaczy! Co więcej, formowana ciśnieniowo podeszwa środkowa, wykonana ze specjalistycznej pianki Phylon zapewnia nie tylko niewiarygodny komfort, ale także lekkość, tak ważną podczas treningów. Równie istotna jest też przyczepność, jednak także pod tym względem buty Air Max Plus nie zawodzą. Dlaczego? Wszystko dzięki waflowej gumowej podeszwie zewnętrznej, niezawodnej na wszystkich miejskich powierzchniach.

Wygoda na każdym kroku

Ale nowa odsłona sneakerów z 1998 roku jest doskonała nie tylko ze względu na wyjątkową podeszwę. Do ich zalet można zaliczyć również dynamiczny system sznurowania, zapewniający wyjątkową stabilność. To rozwiązanie z powodzeniem stosują i chwalą sobie najlepsi sportowcy – biegacze, piłkarze, lekkoatleci. Również wyjątkowa cholewka, wykonana z połączenia miękkiej tkaniny i materiałów syntetycznych, została doceniona przez profesjonalistów. W tych butach nie grozi Ci przegrzanie – wydajny system odprowadzania ciepła i wilgoci sprawdzi się w każdych miejskich warunkach. Dodatkową zaletą są dyskretne uchwyty na języku i przy pięcie, dzięki którym zakładanie i zdejmowanie butów będzie jeszcze łatwiejsze. Nie ma się co dziwić, że to właśnie Nike Air Max Plus stały się obiektem pożądania sneakerheadów na całym świecie. Nie może ich zabraknąć także w Twojej szafie!

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *