New Balance 247 Friends and Family

Rodzina butów z eNką powiększa się wprost proporcjonalnie do rzeszy ich fanów. Minimalistyczny design z charakterystycznym, dobrze znanym logo przyciąga coraz większą ilość sneakerheadów. Co tym razem proponują nam projektanci New Balance? Nowy model 247 o pięknej nazwie „Friends and Family”. Sprawdzamy, co w nim wyjątkowego.

O popularności butów retro-runningowych

Modele butów, które w jakimś stopniu nawiązują do dawnych stylistyk od lat cieszą się ogromną popularnością. New Balance robi to po mistrzowsku – reinterpretacja starych projektów wychodzi im świetnie. Efekty takiej pracy zazwyczaj są perfekcyjnym balansem między nowoczesnością a klasyką. Do tego typu butów należą niedawno przedstawione przez markę buty New Balance 247 „Friends and Family”. Ich sylwetka nawiązuje do znanego kiedyś numeru NB 247, jednak jest to nowa, materiałowa i kolorystyczna odsłona modelu. Efekt? Buty, które można założyć na każdą okazję i do każdego typu stylizacji.

Jakie są?

Przede wszystkim idealnie skomponowane pod względem kolorystyki. New Balance 247 „Friends and Family” to genialne połączenie gołębiej szarości z morskim niebiesko-zielonym kolorem. Ta wersja z pewnością zyska ogromną ilość fanów. Kolejnym argumentem, który za nimi przemawia jest jakość użytych materiałów. W projekcie wykorzystano dobrze znany z modelu NB 576 przewiewny nubuk oraz podeszwę RevLite, którą stosuje się przy produkcji słynnych 998. Ta kombinacja sprawia, że całość jest lekka, ale niezwykle komfortowa w noszeniu.

New Balance 247 w ofercie Sizeer’a

[productsCarousel shop=”sizeer” keywords=”new balance mrl247″]

Dzięki przepuszczalności materiału na cholewce, stopa zachowuje optymalną temperaturę, a podeszwa z zastosowaniem innowacyjnej technologii zapewnia wyjątkową wygodę podczas długich, miejskich wędrówek. Istotnym elementem designu jest też język, który dodaje butom cech tradycyjnych trampek slip-on, a zarazem stanowi bardzo oryginalny i nowy dla New Balance akcent, który uatrakcyjnia wygląd NB 247.

Te lifestylowe sneakery o pięknej linii wejdą do sprzedaży już niedługo. Będzie to jednak edycja limitowana! Nie wszyscy więc się załapią. Trzeba przyznać, że to jeden z najbardziej udanych modeli marki pod każdym względem. Miejmy więc nadzieję, że w przyszłości będą ogólnie dostępne. Mają przecież niezaprzeczalną szansę powtórzyć sukces na skalę światową, jaki odniósł model 574!

Fot.: http://sneakernews.com/2016/12/14/new-balance-247-lifestyle-model-release-date/

Post Author: Fajne-Buty

1 thoughts on “New Balance 247 Friends and Family

    Letnie buty New Balance dla kobiet | Modaforte.pl

    (07/07/2017 - 14:19)

    […] z serii 247 to nowocześni reprezentanci oferty marki New Balance (więcej o nich przeczytasz tutaj). Typowo miejski styl połączony został tutaj z innowacyjnymi rozwiązaniami, których zadaniem […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *