Następca Adidas NMD R1

Następca Adidas NMD R1

Najbardziej rozchwytywane sneakery w 2016 roku doczekały się następców. 3 grudnia do sprzedaży trafił model adidas NMD R2. Czy nowa wersja przebije popularnością pierwowzór?

NMD R2 a ich pierwowzór

Do jeansów czy płaszcza, w zestawie z garniturem lub małą czarną – miłośnicy modelu NMD R1 zakładają je dosłownie do wszystkiego. Buty podbiły świat modowy i kolejne wersje rozchodzą się jak świeże bułeczki. Po roku od ich premiery przyszedł czas na ich kolejną odsłonę. Czym adidas NMD R2 różni się od pierwotnego wariantu? Został wyposażony w cholewkę Primeknit, pokrytą wzorem w cienkie paski. Nowością jest również przylegający, odblaskowy kołnierz. Tym razem zrezygnowano z dodatkowych oczek na sznurówki, które były rozpoznawalnym znakiem NMD R1. Zmiany dotknęły również podeszwę Boost – nowa wersja nie ma już bocznych klocków.

NMD R2 w dwóch kolorach

Marka adidas postawiła na styl retro. NMD R2 pojawią się w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i oliwkowej. Uwagę przykuwają poprzeczne paski i elementy z woskowanego zamszu. Kontrastowo zestawiono białą podeszwę Boost. Zastosowane barwy przywołują skojarzenia do królującego w ostatnich sezonach stylu militarnego.

Będą kolejne wersje

Adidas NMD R2 nie pojawiły się jeszcze na sklepowych półkach, a marka zapowiedziała już kolejną wersję tego modelu. Względem pierwszego wariantu będą różnić się tradycyjnym językiem i brakiem obcisłego kołnierza. Fani sneakerów będą mieli do wyboru buty w białym lub czarnym kolorze z czerwonymi akcentami. Premiery można spodziewać się w kwietniu 2017 roku.

fot.: http://sneakernews.com/2016/11/30/see-adidas-nmd-r1-transform-nmd-r2/

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *