Moda na buty Nike Roshe Run

Marki Nike nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ten światowy potentat w dziedzinie obuwia i odzieży sportowej od dawna cieszy się ogromną renomą i uznaniem nie tylko wśród wielu wybitnych sportowców, ale i wśród amatorów sportowego trybu i stylu życia.

Świetnie przyjęty model Roshe Run

W ostatnim czasie prawdziwą furorę robi zaprezentowana po raz pierwszy w 2012 roku linia Nike Roshe Run, łącząca w niepowtarzalny sposób uniwersalność i wielofunkcyjność zastosowań z oryginalną estetyką. Cechy te sprawiają, że w licznych wersjach tej innowacyjnej linii można w zasadzie robić wszystko, co nam się żywnie podoba – pójść na długi spacer, uprawiać jogging, podróżować i odpoczywać. Nowoczesny, a jednocześnie zróżnicowany design sprawia, że każdy bez trudu znajdzie model pasujący do jego indywidualnego stylu, niezależnie od tego, czy wybieramy się na wyprawę za miasto, czy wręcz przeciwnie – chcemy uzyskać streetową stylizację.

Nike Roshe Run

Spośród dostępnych na rynku modeli warto zwrócić uwagę na przykład na męskie buty lifestylowe Nike Roshe Run z cholewką wykonaną z siateczki tekstylnej, dzięki czemu są lekkie i przewiewne, o prostym, niemal ascetycznym kształcie, dostępne w wersji granatowej i dwóch odmianach czerwieni.

męskie Nike Roshe Run

Równie surową postać mają buty z jesiennej kolekcji Nike – Roshe Run Suede. Ten prosty, klasyczny kształt jest rezultatem inspiracji filozoficznych sięgających Dalekiego Wschodu. Idealnie zatem pasuje do świadomych stylizacji odzwierciedlających stan ducha współczesnego człowieka, który akceptuje życie pełne wewnętrznej harmonii.

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *