Limitowana kolekcja Liberty London X Nike

Nowy rok przynosi ze sobą kolejną odsłonę współpracy marek Liberty London i Nike Sportswear. Fani marki na pewno wiedzą, że to nie pierwszy raz, kiedy te dwie ekipy spotykają się przy wspólnym projekcie. I tym razem kolekcja zachwyca wysokiej jakości materiałami i bardzo ciekawymi wzorami. Poznajcie „Cameo”, jej premiera planowana jest na 19 stycznia.

Trzy modele w kwiatowej odsłonie

Kolekcja Cameo obejmować będzie zarówno propozycje z zakresu garderoby, jak i obuwia. Fani będą mieli do wyboru sportowe spodnie, kurtę typu kangurka oraz trzy modele butów w kwiatowej odsłonie. Liberty London po raz pierwszy zaprezentowało motyw kwiatowy w 1933 roku. Jego zaprojektowanie zlecono wtedy Silver Studio, wiodącej firmie na rynku wzornictwa tekstyliów. Nadruk ten na dobre zadomowił się już w trendach modowych, wykorzystano go między innymi w zimowej kolekcji Nike.  Teraz powraca w nowej odsłonie.

Gdzie będzie dostępna kolekcja Cameo?

W skład kolekcji Cameo wchodzić będą trzy modele: Nike Air Force 1 Hi, Nike Air Thea oraz Nike Cortez. Buty te od 19 stycznia dostępne będą w wybranych sklepach Nike oraz na oficjalnej stronie Liberty London.

fot. freshnessmag.com

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *