Kultowy model w rozkwicie: Nike Air Max 1 Cherry Blossom

Pączkujący sezon wiosna-lato 2016 przyniesie sporo sneakerowych nowości, a wśród nich z pewnością nie zabraknie ciekawych propozycji Nike Sportswear. Zobaczcie już dziś, jak feerią barw rozkwitnie wyjątkowo kobiecy model Air Max 1 Cherry Blossom.

Słodki zapach pożądania

Modele Nike Air Max 1 zawsze cieszą się ogromną popularnością. Reedycje kultowych kolorystyk, jak też kreatywne printy wzniecają wiele emocji wśród sneakerhedów oraz wielbicieli street stylu. Co przyniesie wiosna? Must have sezonu zabierze wasze myśli do Japonii i pozwoli poczuć niesamowitą aurę Hanami – święta kwitnącej wiśni. To właśnie ten ulotny motyw i pobudzający zmysły print zagości na modelu Air Max 1.

Subtelne kolory delikatnych kwiatów

Czym wyróżnia się model Air Max 1 Cherry Blossom? Subtelną bielą, nasyconym błękitem i kwiatowym printem, w którym dominuje delikatny róż płatków wiśni. To wyjątkowo wiosenny, a jednocześnie ultrakobiecy model. Kwiatowy print rozciąga się od palców, przez panele boczne, po piętę. Wzór idealnie współgra z bielą Swoosha czy podeszwy. Co o nim myślicie?

Nike Air Max 1
Kolor: White / Floral Print
Kod produktu: 528898-102
Data premiery: 11 marca 2016

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *