Jordan J23 „Black/Metallic Gold-White”

Model J23 już zdążył zdobyć sporą popularność wśród sneakerheadów, dlatego Jordan Brand wypuszcza na rynek nowe kolorystyki. Tym razem mowa o wersji Black/Metallic Gold-White, która również ma ogromną szansę na podbicie serc streetwearowej społeczności.

Krokodyla skóra i złoto

Warto zaznaczyć, że sylwetka J23 raczej nie wpisuje się w klasykę sportowego designu. Model bardziej przypomina obuwie lifestylowe. Jordan J23 to buty z niską cholewką, w której spore znaczenie ma czarna siateczka odpowiedzialna za właściwą cyrkulację i nadająca modelowi ciekawego wyglądu. Efekt ten uzupełniają skórzane elementy, również w kolorze czarnym, mające imitować krokodylą skórę. Taka sama skóra została umieszczona także przy zapięciach na rzep. Jeśli już o rzepach mowa, to tego rodzaju zapięcie pozwala na optymalne dopasowanie butów do stopy i znakomicie sprawdza się w przypadku wersji z niską cholewką.

jordan_j23_854557_004_sneaker_politics_black-metallic_gold-white-1198_grande

Całość została osadzona na białej podeszwie, odznaczającej się lekkością i charakteryzującej się specjalnymi wgłębieniami. Kolorystykę dopełniają złote wstawki, czyli logo z Jumpmanem umieszczone w tylnej części buta oraz elementy przy zapięciu.

jordan_j23_854557_004_sneaker_politics_black-metallic_gold-white-1194_grande

Źródło zdjęć: http://sneakerpolitics.com/products/jordan-j23-black-metallic-gold

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *