Jesienna odsłona kolekcji adidas Originals by Rita Ora

Już od 1 września wszyscy fani marki adidas mogą nabyć w sklepach nową kolekcję, która powstała we współpracy z brytyjską wokalistką Ritą Orą. Na sezon jesienny kreatywny duet zaplanował cztery linie – inauguruje je Space Shifter Pack. Inspiracją do powstania kolekcji stały się zmieniające się fazy księżyca. Łatwo dostrzec je w kolorach i fakturach, które różnią się w zależności od tego, jak pada światło.

 Czym jeszcze zaskakuje Space Shifter?

Adidas i Rita Ora zabierają swoich fanów w prawdziwą podróż w kosmos. Doskonale widać fascynację powierzchnią księżyca, grę świateł i wyraźne nawiązania do przestrzeni kosmicznej. W kolekcji znaleźć można między innymi bluzy, t-shirty, spodnie dresowe i spodenki oraz track topy. W nowej odsłonie wracają takie klasyki jak adidas Originals Instinct i Superstar. Kosmiczne sneakersy i niebanalny kombinezon, nawiązujący do lat sześćdziesiątych to zdecydowanie najmocniejsze punkty kolekcji.

Sneakersy z nowej kolekcji Rita Ora. Fajne? 🙂

To już nie pierwszy raz kiedy adidas podejmuje współpracę z brytyjską piosenkarką. Po cukierkowych lookach przyszła kolej na odkrywanie tajemnic kosmosu. Z niecierpliwością czekamy więc czym jeszcze nas zaskoczą!

zdjęcia: adidas.com

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *