Flyknit na Jordanach!

Nike od kilku dobrych lat z powodzeniem wykorzystuje na produkowanym przez siebie obuwiu flyknitową przędzę. Innowacyjne włókna znalazły miłośników na całym świecie, więc oregoński koncern idzie za ciosem i wypuszcza pierwsze Jordany z Flyknitem. Pleciony materiał będziemy mogli zobaczyć na modelu Jordan Trainer 2 Flyknit.

Narodziny sukcesu

Jordan Trainer 2 Flyknit to nowoczesna propozycja obuwia treningowego dla miłośników aktywnego trybu życia. Model nawiązuje do dość głośnej akcji zatytułowanej „Breakfast Club”, której myśl przewodnia mówi o tym, że sukces jest efektem ciężkiej pracy i starań. Akcja polega na trwającym 30 dni planie treningowym, który został opracowany przez Alexa Moldena, popularnego sportowca, grającego niegdyś w NFL.

Czarny flyknit, pasek na rzep i podeszwa Zoom Air

Nowe dzieło spod szyldu Jordan Brand prezentuje się bardzo ciekawie. Do cholewki z Flyknitu przymocowano elastyczny pasek z materiału syntetycznego. Pasek wyposażono w zapięcie na rzep, dzięki czemu uzyskano wzmocnienie konstrukcji, a użytkownik ma możliwość optymalnego dopasowania buta do stopy. W podeszwie wykorzystano technologię Zoom Air, która niejednokrotnie sprawdziła się jako niezawodny system amortyzujący.

Pierwsze flyknitowe Jordany trafią do sprzedaży 1 lipca.

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *