Dwie nowe kolorystyki NMD Primeknit

Dwie nowe kolorystyki NMD Primeknit

Termin dwudziesty maja stał się gorącą datą w świecie adidas NMD. Swój debiut zaliczą wtedy dwie nowe wersje kolorystyczne modelu City Socks, ale także dwa świetne warianty adidas NMD Primeknit. Wybór nowości ogromny. Pytanie tylko – który model wybrać?

Primeknit – najlepsza opcja sneakerów na lato

Jeśli zastanawialiście się, czy noszenie butów sportowe latem jest zdrowe dla stóp, to odpowiedź brzmi: Tak. Ale tylko, jeśli weźmiemy pod uwagę sneakery adidasa wykonane z tkaniny Primeknit. Ta specjalna przędza ma cudowne właściwości – przede wszystkim jest elastyczna, więc świetnie dopasowuje się do kształtu naszych stóp, a poza tym zapewnia optymalną przewiewność. Upalne dni w butach sportowych wcale nie muszą oznaczać przegrzania i przepocenia. Wręcz przeciwnie! Możesz pogodzić swój ulubiony styl z komfortem noszenia na co dzień, wybierając adidas w wersji Primeknit!

NMD Primeknit – podwójna moc komfortu

O tym, że przędza Primeknit to znak przyszłości, doskonale wiedzą specjaliści adidasa, którzy coraz częściej wykonują buty właśnie z tego materiału. Mamy już nie tylko Ultra Boost, ale także Superstary Primeknit! Ogromną popularnością cieszą się również najmłodsze z butów adidasa, czyli NMD przeznaczone dla miejskich nomadów. Jeśli zaliczasz się do tej grupy, to z pewnością przypadną ci do gustu dwa nowe warianty kolorystyczne adidas NMD Primeknit!

Co nowego?

W sobotę dwudziestego maja niemiecki koncern ogłasza premierę dwóch nowych kolorystyk adidas NMD Primeknit. W ofercie pojawi się na stałe wariant Oreo oraz Linen Khaki. Zalety? Przede wszystkim ponadczasowość i uniwersalność! Zarówno czerń i biel, jak i beż khaki, są kolorami, które nigdy nie wychodzą z mody, zawsze wyglądają dobrze i można je zestawiać praktycznie z każdą inną barwą. Te dwa modele NMD z pewnością świetnie sprawdzą się w roli bazy twojej sportowej garderoby w miejskim klimacie! Cholewka w całości wykonana jest z przewiewnej przędzy Primeknit z dodatkiem syntetycznych trzech pasków po boku, które są znakiem rozpoznawczym marki. Podeszwa to oczywiście niezawodna pianka Boost.

Adidas NMD Primeknit to rewolucja w dziedzinie letnich sneakerów, a nowe kolorystyki są strzałem w dziesiątkę. Dzięki nim możesz tworzyć nieskończoną ilość miejskich stylizacji, które zapewnią ci pełną swobodę i komfort chodzenia przez cały, nawet bardzo upalny, dzień!

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *