Converse przedstawia nowe buty – Cons Metric CLS

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla miłośników butów marki Converse – firma właśnie zaprezentowała nowy model obuwia – Cons Metric CLS Skate Sneaker! Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i rozwiązań buty zapewniają wysoki komfort użytkowania. Model Cons Metric CLS Skate Sneaker został  stworzony z myślą o skateboradingu, jednak już teraz wiadomo, iż znajdzie znacznie bardziej szerokie grono zwolenników. Converse oferuje trzy wersje kolorystyczne –  Thunder, białą i czarną.  Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej… czytajcie dalej!

Czym zaskoczy najnowszy model Converse?

Użytkownicy butów z pewnością zauważą charakterystyczną dla tego modelu lekkość buta. Innowacyjność modelu Cons Metric CLS Skate Sneaker polega przede wszystkim na zastosowaniu pylonu o podwójnej gęstości w podeszwie buta, co poprawia amortyzację i chroni przed uderzeniami od spodu. Spód buta wykonany jest z gumy z kierunkowym bieżnikiem, co zapewnia bardzo dobrą przyczepność – cechę te z pewnością docenią nie tylko miłośnicy skateboradingu, ale również innych dyscyplin sportowych, które wymagają wykonywania szybkich ruchów, a przy tym zachowania doskonałej przyczepności do podłoża.

Przekrój nowego modelu Converse Cons Metric CLS – widać dokładnie wkładkę zapewniającą doskonałą amortyzującę

Prawidłowa wentylacja zapewniona jest dzięki zastosowaniu siatki w języku buta. Model Cons Metric CLS Skate Sneaker znajdzie zwolenników wśród osób, które preferują wąską konstrukcję. Warto także dodać, że najnowszy model Converse jest niskoprofilowy.

Dzięki zastosowaniu tych innowacyjnych rozwiązań buty w efekcie są niezwykle komfortowe. Stanowią również doskonałą amortyzację poprzez ochronę przed przeszkodami  i uderzeniami. Warto także zwrócić uwagę, iż zastosowane technologie przyczyniają się do zwiększenia stabilności osób noszących najnowszy model Converse.

Już teraz możesz przekonać się o ich funkcjonalności!

Kolejna dobra wiadomość – buty już są dostępne w sprzedaży! Na sklepowych półkach zagościły 28 stycznia, a nabyć je można w cenie 90 $. Jeśli więc chcesz poczuć na własnej stopie, możesz je kupić w sklepach Converse i na converse.com.

zdjęcie główne: theberrics.com

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *