Buty, które świecą w ciemnościach

Kilka sezonów temu wśród blogerów i trendsetterów furorę zrobiły buty, które świeciły w ciemnościach. Na podeszwie zamontowane były lampki LED, które zmieniały kolory. Trzeba przyznać, że ten efekt był nie tylko bardzo stylowy, ale też zabawny. Pokazywał dystans, jaki ma do siebie cały świat mody. Dziś marka adidas wraca z propozycją modelu „Glow in the dark”. Jakie są? I czy rozświetlą ci mrok?

Modny błysk

W świecie sneakersów wszystko, co wyróżniające się jest jak najbardziej pożądane. Dlatego tak kochamy buty sportowe w neonowych, bardzo rzucających się w oczy kolorach. Z okazji tegorocznej Olimpiady mieliśmy też okazję kupić buty w kolorach metalicznych, które swoją drogą są bardzo modne już od dłuższego czasu. Teraz przyszedł czas na odblaski. Jeśli zastanawialiście się, jaki element, który uwidoczni was w ciemności, zafundować sobie do codziennego noszenia w jesienne, długie wieczory, to adidas właśnie rozwiązał ten dylemat!

swiecace-adidas-ultra-boost

Glow in the dark

Nowy model biegówek osadzony na podeszwie Ultra Boost miał swoją premierę dokładnie 27 września. Co ciekawe, poza elementami odblaskowymi postawiono na udoskonalanie komfortu modelu, który ma być najlepszym butem biegowym XXI wieku. Dodanie do klasycznej formy biegówek adidasa technologii ATR typowej dla butów terenowych sprawi, że buty będą jeszcze bardziej przydatne przy wszelkich aktywnościach fizycznych na zewnątrz.

swiecace-adidas-ultra-boost-2

Elementy, które świecą, są wykonane z materiału Prime Boost i dają ciekawy efekt widoczności w ciemności w neonowych barwach. 28 września ultra nowoczesne biegówki weszły do sprzedaży w wybranych sklepach adidasa. Miłośnikom nocnego biegania z pewnością przypadną do gustu!

fot. http://www.kicksonfire.com/adidas-ultra-boost-glow-in-the-dark-official-images/

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *