BEAMS x Diadora N9000

Z okazji 40. rocznicy istnienia marki BEAMS japońska firma postanowiła przygotować coś wyjątkowego. Jedną z niespodzianek dla fanów jest kooperacja z włoskim brandem Diadora. Na warsztat wzięto model N9000, który nie pierwszy raz bierze udział w tego rodzaju projektach. Wcześniej można było zobaczyć go między innymi dzięki współpracy BEAMS z bostońskim butikiem Concepts.

Z kim współpracowała marka BEAMS?

Diadora jest włoskim przedsiębiorstwem, które zasłynęło z produkcji odzieży i sprzętu sportowego dla różnych dyscyplin sportowych, między innymi piłki nożnej, rugby czy tenisa. Diadora wyposaża w stroje chociażby arbitrów z Serie A, Scottish Premier League czy nawet z ligi hinduskiej.

Efekt współpracy między Japonią a Włochami

Podczas japońsko-włoskiej kolaboracji postanowiono postawić na jak największy minimalizm, uwzględniając klasyczną sylwetkę modelu N9000. Nowa kolorystyka jest niemalże monochromatyczna. Wykorzystanie intensywnej pomarańczy nawiązuje do koloru logo firmy BEAMS. Cholewka wykonana jest z wysokiej jakości skóry i zamszu. Boczną powierzchnię, na której umieszczony jest branding, pokryto materiałem typu frotte. Główny kolor buta został przełamany białą podeszwę wewnętrzną zamocowaną na klasycznym gumowym spodzie. Kontrastem dla energicznej kolorystyki jest też jasne wnętrze oraz dwukolorowe sznurówki.

beams-diadora-n9000-orange-release-date-04

beams-diadora-n9000-orange-release-date-03

beams-diadora-n9000-orange-release-date-08

Źródło zdjęć: http://www.nicekicks.com/beams-x-diadora-n9000-collab-drops-saturday/

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *