Aplikacja Nike SNEAKERS dostępna w Polsce!

Lubisz być ze sneakerowymi nowinkami na bieżąco? Z zaciekawieniem wypatrujesz nowych modeli najpopularniejszej marki sportowej na rynku obuwniczym? Oregoński koncern Nike postanowił ułatwić ci sprawę! Od niedawna jego aplikacja Nike SNEAKERS jest dostępna również w Polsce!

W świecie butów sportowych Nike

Nie od dziś wiadomo, że moda to nieustająca zmiana. Doskonałym tego przykładem jest działalność marki Nike, która nowe modele butów sportowych pokazuje nam praktycznie co tydzień. W równie zastraszającym tempie znikają z półek kolekcje limitowane czy okazjonalne edycje. W takim rytmie nie trudno przegapić wejście do sprzedaży wymarzonych sneakerów oraz ich ciche zniknięcie. Śledzenie nowinek o premierach i powrotach butów znakowanych słynnym Swooshem na stronach internetowych o sneakerach nie zdaje rezultatu od dawna. Spece Nike znaleźli jednak idealne rozwiązanie, jakim jest aplikacja Nike SNEAKERS. Ku naszemu wielkiemu zadowoleniu można ją już pobrać w polskiej wersji językowej!

Co zyskujesz z Nike SNEAKERS?

Informacje o zbliżających się premierach butów pojawiają się w aplikacji odpowiednio wcześniej, dlatego już nigdy nie przegapisz wejścia do sprzedaży długo wyczekiwanego modelu. To samo tyczy się powrotów danej linii sneakersów, które na przykład zostały wcześniej wycofane. O przydatności aplikacji na telefon nie można byłoby mówić, gdyby nie fakt możliwości bezpośredniego zakupu wymarzonych butów Nike. Zaledwie kilka kliknięć na telefonie dzieli cię od sneakersów, na które czekałeś! Aplikacja Amerykanom znana jest od dłuższego czasu, natomiast w Europie pojawiła się 18. Sierpnia. Co ciekawe – od razu w prawie wszystkich krajach europejskich. Przygotowano więc kilkanaście wersji językowych, by każdy Europejczyk mógł korzystać z Nike SNEAKERS z łatwością.

Aplikacja o nowinkach Nike zadziała na smartphonach z systemem iOS oraz Android. Jeśli zaliczasz się do grona sneakerheadów lub po prostu polujesz na ciekawe okazje wśród butów sportowych Nike, to koniecznie zainstaluj ją na swoim telefonie!

Fot.: http://probasket.pl/aplikacja-nike-snkrs-dostepna-w-europie/

Post Author: Fajne-Buty

1 thoughts on “Aplikacja Nike SNEAKERS dostępna w Polsce!

    Konrad

    (18/09/2017 - 11:16)

    Fajna sprawa, muszę przetestować, chociaż dla mojego portfela lepiej by było, gdybym nie był z tymi premierami na bieżąco 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *