Adidas ZX – hit ostatnich sezonów

Znana i popularna na całym świecie marka adidas ma od wielu lat miliony klientów i wielbicieli, głównie ze względu na znakomite obuwie sportowe produkowane przez tę firmę. Dla osób używających obuwia adidas pierwszorzędne znaczenie ma nie tylko renoma samej marki, ale i znakomita jakość oraz wyjątkowa stylistyka.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli są kultowe buty adidas ZX. Pierwsze modele pojawiły się w sprzedaży niemal 30 lat temu i zaskoczyły nieco klientów zastosowaniem nowatorskich materiałów i innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dotyczyło to zarówno systemów amortyzacji czy konstrukcji podeszwy, jak i zwiększenia przewiewności buta oraz jego trwałości, wreszcie oryginalnych sposobów wiązania i sznurowania obuwia. Pierwszy model ZX nosił oznaczenie ZX 500. W ciągu kilku kolejnych lat pojawiały się następne oznaczone trzema cyframi, a potem czterema. Obecnie dostępne buty adidas ZX to unowocześnione i lekko zmodyfikowane wersje pierwotnych butów przeznaczonych kiedyś głównie dla biegaczy.

W renomowanych sklepach internetowych znajdziemy na przykład kapitalną propozycję dla pań będących miłośniczkami stylu miejskiego – buty adidas ZX 500 2.0 W. Lifestylowe, lekkie obuwie z cholewką stanowiącą połączenie neoprenu, skóry nubukowej i zamszowej, w efektownej tonacji kolorystycznej czarnogranatowej.

 

Z kolei panowie powinni zwrócić uwagę na model ZX 630, reprezentujący styl retro-running, z charakterystyczną sylwetką i o ciekawej kolorystyce, równie znakomicie wpisujące się w miejski styl ubioru.

 

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *