Adidas Superstar Boost

Jeśli spytasz sneakerheada o symbol marki adidas, to poza trzema paskami z pewnością wskaże na Superstary. Te buty przez kilka dekad budowały sobie status ikony. Dziś, mimo upływu ponad czterdziestu lat od momentu debiutu na rynku, wciąż są modne. A marka właśnie stworzyła ich najnowszą interpretację na podeszwie boost!

Kultowe buty z historią

Tradycja Superstarów trwa nieprzerwanie od lat siedemdziesiątych. Te charakterystyczne, płaskie buty z czubkiem układającym się w kształt muszelki zrobiły furorę najpierw wśród koszykarzy, a następnie w modzie ulicznej. Lansowali je hip-hopowcy, szczególnie ci z zespołu RUN D.M.C, którzy stworzyli o nich piosenkę! Superstary cieszą się ogromną popularnością ze względu na bardzo efektowny design, ale także praktyczność i funkcjonalność. Cholewka z wysokogatunkowej skóry jest odporna na każde warunki pogodowe. Możesz nosić je niezależnie od pory roku. Przy ich pomocy stworzysz niepowtarzalne stylizacje w miejskim stylu.

Gdzie stare spotyka się z nowym

Adidas jest mistrzem w odświeżaniu starych, dobrze znanych modeli butów. Dowodem na to są wciąż utrzymujące się na szczycie adidas Stan Smith, adidas Gazelle czy adidas Superstar. Sukces ten jednak nie mógłby mieć miejsca, gdyby nie udoskonalenia, które wprowadza marka w swoje sprawdzone modele butów. Czym tym razem zaskoczą nas projektanci?

Adidas Superstar Boost

Dziewiątego lutego do sprzedaży na całym świecie weszły nowe Superstary, których podeszwa opiera się na jednym z najnowszych, a zarazem największych osiągnięć niemieckiego koncernu – piance boost. Ta specyficzna technologia, która powstała we współpracy z amerykańską firmą z przemysłu chemicznego, stosowana jest przez markę między innymi przy projektach butów biegowych czy niezwykle popularnych adidas NMD. To nie tylko gwarancja wygody i świetnej amortyzacji, której do tej pory brakowało Superstarom, ale też ciekawy akcent designerski.

Najnowszy model adidasa dostępny jest w tradycyjnych wersjach kolorystycznych biało-czarnej i czarno-białej, ale niebawem pojawią się także w wariancie metalicznym. Czy adidas właśnie napisał kolejny przepis na wielki hit?

Fot.: http://sneakernews.com/2017/02/03/adidas-superstar-boost-release-date/

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *