adidas-skateboarding-lucas-premiere

adidas Skateboarding Lucas Premiere ADV PrimeKnit

Linie lifestylowe, wielkie współprace z gwiazdami show biznesu i muzyki, sukcesy w dziedzinie butów runningowych i treningowych – ilość pól działalności marki adidas jest nieskończona. Jednak o ich produktach do skateboardingu słyszy się raczej niewiele. Do czasu! Pierwszego lutego swoją premierę będzie miał innowacyjny model butów sygnowany nazwiskiem Lucasa Puiga!

Adidas x Skateboarding

Wśród licznych hitów jednego z największych brandów sportowych na świecie skateboarding jest chyba najmniej rozreklamowany. O linii przeznaczonej do jeżdżenia na desce wiedzą chyba tylko najbardziej zainteresowani. A szkoda, bo skaterskie ubrania i buty to kwintesencja nowojorskiego, miejskiego street wearu, który sprawdzi się nie tylko na desce, ale również w codziennych stylizacjach. W ofercie adidas Skateboarding znajdziemy takie modele butów jak Samba czy Busenitz Pro. Wszystkie wykonane ze skóry najwyższej jakości. Teraz nadszedł czas na innowacje i to nie byle jaką, bo pod szyldem Lucasa Puigi!

Lucas x adidas Skateboarding

Dla niewtajemniczonych: Lucas Puig to francuski wirtuoz deski, który swoją karierę w sporcie rozpoczął, gdy miał mniej niż piętnaście lat. Co więcej, już wtedy zainteresowała się nim profesjonalna firma, która zaoferowała mu sponsoring! Dziś Puig ma trzydzieści lat i właśnie firmuje swoim nazwiskiem model obuwia, który będzie służył pasjonatom deski. Przejdźmy jednak do szczegółów. Jakie są adidas Skateboarding Lucas Premiere ADV Primeknit? To przede wszystkim rewolucja ze względu na użyte do produkcji materiały. Tym razem nie jest to skóra, lecz dobrze nam znany materiał Primeknit, czyli przewiewny, ale też perfekcyjnie dopasowany do stopy element, którym adidas posługuje się ostatnio niezwykle często. Sylwetka tych butów inspirowana jest designem archiwalnych projektów marki z tego działu, jednak wygląda bardzo nowocześnie i minimalistycznie.

Wszystkie zastosowane w tym modelu rozwiązania mają sprzyjać elastyczności i stabilności w poruszaniu się na desce. A skoro firmuje je swoim nazwiskiem flagowy skater adidasa, to nie ma innej możliwości, jak tylko ta, że adidas Skateboarding Lucas Premiere będą strzałem w dziesiątkę!

fot. https://hypebeast.com/2017/1/adidas-skateboarding-lucas-premiere-adv-pk

Post Author: Fajne-Buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *