Adidas Pharell Williams Solarhu NMD

adidas Pharell Williams Solarhu NMD

Efekty współpracy gwiazd z markami sportowymi są zawsze długo wyczekiwane, ale to projekty Pharella Williamsa nigdy nie zawodzą. Muzyk po raz kolejny zaskoczył nie tylko oryginalnymi połączeniami kolorystycznymi, ale też ciekawym przesłaniem! Przedstawiamy adidas Pharell Williams Solarhu NMD – najnowszą propozycję w portfolio brandu.

adidas NMD x Pharell Williams – kolejna odsłona współpracy

Pharell Williams z adidasem współpracuje od kilku dobrych lat, a jego interpretacje kultowych modeli marki zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród sneakerheadów na całym świecie. Nomady wziął na tapetę po raz drugi i po raz drugi absolutnie nas zachwycił. Pamiętacie modele z kolekcji Human Race w kilku różnych kolorach, które miały symbolizować różne rasy ludzkie i ich równość? W tegorocznej odsłonie kolaboracji muzyk ponownie odwołuje się do tego samego hasła, a inspiracją do stworzenia modeli były plemiona Afryki Wschodniej. Nieprzypadkowo więc na sneakerach z nowej kolekcji pojawiły się wszystkie kolory tęczy – od jasnego różu, przez żółty i niebieski, aż po neutralną biel i czerń. Każdy z trzech modeli adidas Pharell Williams Solarhu ma dodatkowo oryginalną, dużą grafikę z przodu cholewki oraz kontrastujące z całością sznurowadła w nietypowej, poziomej formie wiązane nie tradycyjnie na śródstopiu, ale przy kostce.

Czy nowe adidas NMD w interpretacji muzyka mają szansę stać się hitem? Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości! Nowoczesna forma, ciekawa cholewka jakby dziergana na drutach, a do tego kolory, obok których nie da się przejść obojętnie to tylko część zalet tego projektu, który zdecydowanie stanie się bestsellerem sezonu!

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *