adidas Originals x Kanye West YEEZY BOOST 350 v2 w trzech nowych kolorystykach

W 2015 roku YEEZY BOOST 350 podbiły rynek sneakersów, wzbudzając zainteresowanie wśród miłośników streetwearowych trendów i nie tylko. We wrześniu tego roku odświeżono nieco ten model i do sklepów trafiły buty YEEZY BOOST 350 v2. Teraz przyszła kolej na nowe wersje kolorystyczne nowego wydania. I to aż trzy!

Czym różni się v2 od swojego poprzednika?

Największą różnicę można zauważyć w konstrukcji cholewki wykonanej w technologii Prmeknit. Całość została osadzona oczywiście osadzona na podeszwie z pianki BOOST, charakteryzującej się lekkością i elastycznością. Na podeszwę nałożono półprzezroczystą gumę, przez co buty zyskują większą odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Nowym elementem jest tutaj kontrastowy pasek na cholewce z napisem „SPLY-350”.

Nowe kolorystyki

YEEZY BOOST 350 v2, które po raz pierwszy zostały zaprezentowane światu w czasie pokazu Yeezy Season 3 w Madison Square Garden, dość szybko doczekały się nowych wariantów kolorystycznych. Ucieszy to z pewnością sympatyków ulicznej mody i wielbicieli specyficznego wzornictwa, jakim odznaczają się projekty Kanye Westa.

Tym razem mamy do czynienia z czarną cholewką umieszczoną na podeszwie okrytej półprzezroczystą gumą w kolorze czarnym. Różnice w kolorach widoczne są na wspominanej już wcześniej smudze z napisem „SPLY-350”. Nowe kolorystyki to: Copper, Green oraz Red.

Nowy efekt współpracy adidas Originals i Kanye Westa dostępny jest w sprzedaży od 23 listopada.

adidas-yeezy-boost-350-v2-releasing-tomorrow-03

adidas-yeezy-boost-350-v2-releasing-tomorrow-04

adidas-yeezy-boost-350-v2-releasing-tomorrow-05

Źródło zdjęć: http://sneakernews.com/2016/11/22/adidas-yeezy-350-boost-v2-release-date-info/

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *